"Українець" збірної Росії - цинічний брехун

Роман Нойштедтер

Запам'ятайте цього ватника. Його прізвище Нойштедтер. Він новоспечений гравець збірної Росії з футболу. А ще він цинічний брехун. На днях Нойштедтер заявив російським ЗМІ, що шкодує про те, що свого часу на камеру заспівав гімн України. Мовляв, українці його підставили. Він також відверто бреше про те, що не мав думки виступати за збірну України. Є відеосюжет, який повністю спростовує цю брехню.

Нойштедтер народився в Україні і каже, що його батько також народився в Україні. Донедавна він мав німецьке громадянство. Коли у твоїх жилах тече частина української крові, то не соромно заспівати гімн держави, в якій є твоє коріння.

А от коли ти виключно з меркантильних інтересів змінюєш громадянство. Коли через гроші починаєш виступати за країну агресора й міжнародного терориста - Росію, на руках якої кров тисяч безневинних жертв та дітей на Сході України в Сирії, Грузії та інших державах, то це, справді, ганебно.

Видео дня

Все, що не робиться, робиться на краще. Думаю мільйони українських вболівальників сьогодні дуже радіють з того, що такий ватник і футбольний ландскнехт, як Нойштедтер - так і не став гравцем збірної України. Він не заслуговує захищати синьо-жовті кольори нашої команди.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.