, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Черговий бунт засуджених тепер вже під Києвом

5.6т

Щодо нічних подій у Ірпінському виправному центрі №132. Він розташований у смт. Коцюбинське Київської області.

Вночі групою кримінально налаштованих негативних засуджених було спровоковано фізичний конфлікт між співробітником та місцевим "авторитетом" (Господи, вже у виправних центрах є авторитети, дожилися).

Після цього, ніби ображені засуджені напали вночі на чергову частину та рознесли її вщент. Ніби-то ще побили і чергового (але підтвердження поки немає, журналісти можуть поцікавитись у навколишніх лікарнях).

Коли було повідомлено поліцію, приблизно 12-15 засуджених, які брали участь у погромі, втекли через паркан. Центр не охороняється чатовими. На ранок не повернулися поки троє. Основна частина засуджених, прості роботяги, участі у погромі не брали і знаходились на своїх місцях.

Вам це нічого не нагадує? Це кіровоградський сценарій. Впевнений, що це пробний шар в Київській області. Той же Леха Краснодонський, що впливав у Кіровограді, за інформацією оперів поліції, зараз має інтереси в Києві і витісняє тут місцеву "блатну шушеру".

А що ж ДПтСУ? А що ж Мін'юст, який оголосив себе самим головним по тюрмам? Тихо, не будіть їх. Вони собі там реформуються якось. Не до колоній їм зараз. А колонії живуть собі своїм життям - без контролю, без координації, без допомоги. Крадуть потихеньку і "рішають" питання. Он в Мартусовкє навіть смотрящого на тому тижні по УДО звільнили. Смотрящого, Карл!!!! По УДО, Карл!!!

Спіть і далі.

P. S. Згадав. Це саме та установа, на місці якої Мін'юст анонсував будівництво нового європейського СІЗО.

Тільки не забудьте ще й партію європейських засуджених замовити й імпортувати з Європи. Бо наші щось не дуже підходять для ваших рожевих планів. Якісь вони неєвропейські.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги