Арсеній Яценюк може залишити за собою посаду прем'єра

9.7т

Сьогодні мені стало зрозумілим, що у Арсенія Петровича є шанс продовжити свою політичну кар'єру в якості дієвого антикризового урядовця а не в опозиції, та залишити за собою посаду голови українського уряду. Незабаром в Україні може з'явитися унікальна політична структура, яка сконцентрує в собі політичну еліту з високим кредитом довіри та інтелектуальним потенціалом для проведення потрібних Україні реформ та політичних і економічних перетворень.

Залишившись поза цим процесом, прем'єр Яценюк ризикує втратити свій позитивний кар'єрний баланс залишившись одним із лідерів парламентської опозиції після проведення дострокових виборів до Ради. І то, я розцінюю лідерство Яценюка в опозиції сумнівно, адже його ще вчорашні партнери відкрито намагалися на нього впливати, використовуючи партійний вплив, тим самим спровокували тимчасову кризу між парламентом та урядом, яка була подолана завдяки внутрішній дипломатії Президента.

На Вашу думку, де б саме Арсеній Яценюк, тобто, в якій політичній партії був би ефективним, в державницькому сенсі цього слова? На моє переконання, точно не в лавах партії Юлії Тимошенко, яка фактично претендує на його політичні жнива після поразки на президентських виборах.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги