НБУ має працювати на економіку країни, а не валити її!

3.8т

Діяльність не тільки Уряду, а й Центрального банку, як і в провідних країнах світу, в кінцевому підсумку має бути спрямована на збільшення добробуту населення!

У НБУ багато важелей масштабного впливу на економіку (через валютний курс, відсоткові ставки за кредитами, адміністративні регуляції, рівень довіри до банків та ін.), але занадто вузька сфера відповідальності та цілі.

Ми з Олег Ляшко за підтримки ще 173 колег-депутатів сьогодні запропонували зміни до Конституції України в частині мандату НБУ, взявши за основу досвід та законодавчу базу США.

Федеральна Резервна Система (ФРС) опікується економічним зростанням, одночасно дбаючи про:

1) максимальну зайнятість населення (!);

2) цінову стабільність;

3) поміркований рівень довгострокових відсоткових ставок.

Тож ми запропонували нову редакцію Статті 99 Конституції України:

"Стаття 99. Грошовою одиницею України є гривня.

Центральний банк держави - Національний банк України розробляє та проводить грошово-кредитну політику, яка реалізує потенціал довгострокового економічного зростання країни, забезпечує цінову і курсову стабільність грошової одиниці, помірний рівень довгострокових відсоткових ставок та сприяє максимальній зайнятості населення".

Зараз у Верховній Раді вже перевіряють підписи. Впевнений, що завтра цей історичний законопроект буде офіційно зареєстрований.

Це початок монетарної та економічної революції! Ми все ж змусимо фінансовий сектор обслуговувати реальне виробництво! Нацбанк має працювати на економіку країни, а не валити її. А економіка має працювати на все суспільство, а не на купку "обраних". Це принципова позиція Радикальної партії та усіх економічних патріотів України.

PS Дякую мізковому центру CMD-Ukraine за фахову роботу!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости