Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Павел Нусс: Росія на порозі внутрішнього конфлікту

Росія на порозі внутрішнього конфлікту

Марш за незалежність стратегічного російського регіону такого як Сибір та Калінінградська область - початок внутрішнього конфлікту в Росії, який може призвести до дезінтеграції та повалення діючого конституційного устрою.

Видео дня

Важливо зрозуміти те, що саме цей сценарій намагався реалізувати президент Путін на території України, чим і надав приклад для регіонів в Росії, які відмовляються фінансувати за рахунок своєї нафти та газу центральний російський бюджет та офіційну Москву.

Колишній Кьонісберг прагне сучасного економічного та політичного розвитку в співдружності з демократичними та європейськими країнами, адже переважна частина населення регіону регулярно відвідує закордон, більш того, вони постійно знаходяться в оточенні представників західного бізнесу та інвесторів, і спостерігають за відвертою дезінформацією та пропагандою Москви по відношенню до української та європейської тематики.

Громадяни цього регіону можуть реально ініціювати створення першої європейської російської республіки у складі ЄС та відділитися від російської федерації. Демографічна ситуація в регіоні вказує на багатонаціональну складову, в тому числі з народів демократичних країн таких як: Україна (32 771 ч)., Литва (9769 ч.) та Німеччина (7349 ч). Хоча останньому перепису населення не варто довіряти, адже "русскими" себе назвали такі народи як татари, білоруси, частина німців та етнічних українців.

Варто зазначити, що більшої фінансової та політичної незалежності від федерації зможуть вимагати і мусульманські республіки Поволжя та Алтаю. Особливо Татарстан, який є нафтовим регіоном, і ці переваги можуть зробити його однією з найбагатшою республікою Росії.

Недавнє засідання Радбезу РФ, на якому обговорювались питання загрози територіальної цілісності Росії, на моє переконання, було підняте питання саме цих регіонів, з яких вже розпочинається процес політичної дезінтеграції Російської Федерації.

Підтримуючи терористів та сепаратизм в Україні, Путін відкрив скриньку Пандори. Росія на порозі внутрішнього конфлікту.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...