Закон Савченко торкнеться кожного засудженого. Бо хоч один день в СІЗО вони точно перебували перед тим, як потрапити в колонію. У кожного з них стане коротшим термін - у когось на день, у когось на три, у когось на рік. Всі вони повиходять раніше, ніж повинні. У 2014-му році була амністія, яку я назвав "холодне літо-2014". Зараз можете назвати це "спекотна зима-2016". Подивіться на рівень злочинності. У 14-му році випустили майже 20 тисяч засуджених і на сьогодні спершу випустять 6 тисяч. Ще десь 10 тисяч вийде по УДО.

У всьому світі протидією злочинності є правоохоронна система або поліція. У нас поліція їздить, фотографується. На сьогодні Україна одна із трьох небезпечних країн для іноземців. Читав недавно такий рейтинг.

Щоб ви не лякались, але рівень убивств в 2015-му році в порівнянні із 2014-им зріс у п’ять разів. Це умисні вбивства. Пограбування автомобілів, приватних будинків, квартир 2015-му році у порівнянні із 14-им – за моїми даними зросли у 14 разів.

Поліція пояснює такі цифри тим, що, мовляв, фіксують все те, що раніше не фіксували. Можуть і не оприлюднювати ці дані, бо люди почнуть задавати питання. Але я роблю висновки із спілкування з людьми. Якщо раніше у моїх знайомих нічого протягом року не траплялося, то на сьогоднішній день, щомісяця дізнаюсь про те, що щось відбувається.

Ініціативи по амністії й звільненню із в’язниць йдуть не від Міністерства юстиції. Вони йдуть від БЮТу, інших партій. А Міністерство юстиції не дає фахову оцінку тому, що відбувається. Тому всі ці закони і зміни аж бігом проходять через Верховну Раду. Депутатам ніхто кваліфіковано не пояснює до чого це може призвести. Якщо сам міністр юстиції каже, що закон Савченко – гарний закон, а суспільство каже, що не дуже гарний і є питання. Виникає питання про роль міністра юстиції у даній історії. Не компетентність , якою користуються зацікавлені особи.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.