newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Виктор Галасюк
Виктор Галасюк
Президент Украинской ассоциации Римского клуба, профессор кафедры ММСА Института прикладного системного анализа КПИ имени Сикорского, доктор экономических наук

Блог | Меморандум МВФ загрожує експорту

Меморандум МВФ загрожує експорту

Звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою негайного припинення порушення законності. Хтось з урядовців-компрадорів, серед інших невигідних Україні позицій, вписав в проект Меморандуму МВФ до пункту 14 зобов’язання української сторони утриматись від створення державного Експортно-кредитного агентства у 2017 році. Натомість, протягом усього 2017 року вони планують лише розробку підзаконних актів для створення такої установи тільки у 2018 році, причому лише для надання страхових послуг.

Така потенційна "обіцянка" України МВФу прямо протирічить діючому Закону про ЕКА (2142а), який ми так довго розробляли з кращими експертами та з таким супротивом виборювали з Олегом Ляшком та нашими колегами в парламенті. Причому це потенційне зобов'язання України перед МВФ протирічить Закону як в частині строків створення ЕКА, так і в частині видів діяльності установи.

Якщо цей пункт, всупереч законодавству України, все ж залишать в Меморандумі, подам в суд на урядовців та докладу максимум зусиль для відставки задіяних у цьому беззаконні високопосадовців, включно з Міністром фінансів.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...