МирСпорт

Меморандум МВФ загрожує експорту

5.3т

Звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою негайного припинення порушення законності. Хтось з урядовців-компрадорів, серед інших невигідних Україні позицій, вписав в проект Меморандуму МВФ до пункту 14 зобов’язання української сторони утриматись від створення державного Експортно-кредитного агентства у 2017 році. Натомість, протягом усього 2017 року вони планують лише розробку підзаконних актів для створення такої установи тільки у 2018 році, причому лише для надання страхових послуг.

Така потенційна "обіцянка" України МВФу прямо протирічить діючому Закону про ЕКА (2142а), який ми так довго розробляли з кращими експертами та з таким супротивом виборювали з Олегом Ляшком та нашими колегами в парламенті. Причому це потенційне зобов'язання України перед МВФ протирічить Закону як в частині строків створення ЕКА, так і в частині видів діяльності установи.

Якщо цей пункт, всупереч законодавству України, все ж залишать в Меморандумі, подам в суд на урядовців та докладу максимум зусиль для відставки задіяних у цьому беззаконні високопосадовців, включно з Міністром фінансів.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги