В "ЛНР" розпочався другий етап батальйонно-тактичних навчань бойовиків

584

На тимчасово окупованій території Луганської області керівництво самопроголошеної ЛНР вирішило провести другий етап батальйонно-тактичних навчань бойовиків. Навчання проводяться поблизу м. Алчевськ і с. Калинове.

Починаючи з 17 січня аналітичним відділом ГІ "Права Справа" фіксується масова передислокація живої сили і техніки бойовиків через с. Калинове в напрямку смт Троїцьке/Попасна. Зафіксований рух двох колон у складі яких були БМП та "Урали".

У навчаннях беруть участь важка бронетехніка і мотострілецькі підрозділи бойовиків. Бойовики відпрацьовують ведення наступальних операцій у складі ударних груп.

17 січня на блокпосту в "ЛНР" с. Калинове (58 км на захід від Луганська) збройні члени "ЛНР" завадили патрулю СММ продовжити рух, сказавши, що СММ може проводити моніторинг тільки в межах населеного пункту.

Наявність важкої техніки і живої сили бойовиків,які приймають участь у навчаннях зафіксована поблизу м. Алчевськ.

Техніка і жива сила бойовиків зосереджені в квадраті 48.440900 38.920741 та 48.449033 38.920687. В районі с. Олексіївка жива сила і техніка бойовиків зафіксована в квадраті 48 ° 27'12 "N (48.453397) довгота 38 ° 54'2 "E (38.900689)

Спостерігачі місії ОБСЄ зафіксували 30 вибухів поблизу підконтрольного "ЛНР" м Алчевськ (40 км на захід від Луганська), які, за оцінкою СММ, були пов'язані з навчаннями.

Техніка бойовиків, яка задіяна у проведенні цих навчань згіднo Мінських дoмoвленoстей пoвина бути відведена від лінії зіткнення.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости