Радикали впевнено перемогли на виборах в Засульську ОТГ

1.5т

На моїй рідній Полтавщині пройшли вибори до найбільшої в країні Засульської сільської об'єднаної територіальної громади. Тут народився я. Тут поховані моя мама, бабуся і дідусь які мене виховали. Тут живе моя рідня, мій батько і мої брати, мої однокласники і друзі дитинства. Саме тому рівень довіри до Радикальної партії Олега Ляшкя яку я маю честь представляти в українському парламенті на Лубенщині це і рівень довіри моїх земляків до мене особисто. Для мене це дуже принципове і особисте!

Вибори пройшли в атмосфері тотальної брехні, цинізму і спроб одурити чи підкупити виборців. За всім цим стояла Полтавська обласна ВО "Батьківщина" на чолі з народним депутатом Русланом Богданом. Знаючи, що Радикальна партія підтримує найбільш авторитетного кандидата Сергія Бондаренка вони звезли з різних куточків і зареєстрували на виборах у Засуллі ще трьох Бондаренків. А коли уБЮТки зрозуміли, що і це їм не допоможе то почали розповсюджувати фальшиву газету ПРАВДА з сфальшованим зверненням Олега Ляшка який нібито закликає не голосувати за Сергія Бондаренка. Потім розповсюджували фальшиві рейтинги згідно яких нібито перемагає кандидат від "Батьківщини". А в останній день агітації взагалі влаштували провокацію з концертом намагаючись зірвати роботу виборчої комісії. В протидії Сергію Бондаренку та команді радикалів не відставала і голова Лубенської райдержадміністрації Тетяна Качаненко. Тому доводилось протистояти фальсифікаторам з "Батьківщини" і райдержадміністрації одночасно. Не зважаючи ні на, що потужна команда радикалів Полтавщини включилася в боротьбу. Ми ловили розповсюджувачів фальшивих газет, судилися і ПЕРЕМОГЛИ!

Мої земляки мудрі люди. Вони голосували серцем і розумом.

За Сергія Бондаренка якого потужно підтримувала Радикальна партія віддали свої голоси - 68,1% виборців.

За депутатів Засульської територіальної об'єднаної громади голоси і депутатські мандати розпреділилися так:

Самовисуванці - 17 (65,4%);

Радикальна партія Олега Ляшка - 5 (19,2%);

ВО "Батьківщина" - 2 (7,7%);

Укроп - 2 (7,7%).

Цікава деталь, що вже зараз до команди депутатів-радикалів в Засульській об'єднаній територіальній громаді приєднується депутат-самовисуванець Петро Бала. Напередодні виборів він вийшов з лав ВО "Батьківщина" і заявив про підтримку радикалів.

Дорогі земляки! Від себе особисто, від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка щиро дякую за мудрість і довіру яку ви вчергове висловили нашій радикальній команді. Ми не підведемо! Працюватимемо як і раніше виключно в інтересах територіальної громади, моїх земляків!

Окремо вітаю з обранням головою Засульської об'єднаної територіальної громади Сергія Бондаренка! Завжди можете розраховувати на нашу підтримку у всіх добрих справах на користь громади! До праці, друзі!

Не можу не подякувати тим хто виборював нашу спільну перемогу на цих виборах: голові Лубенської районної організації РПЛ, депутату Полтавської обласної ради Владиславу Мостовенку; депутатам Полтавської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка - Руслану Ляшку, Олександру Сиченко, Валерію Калюжному, Руслану Рогову та Савченку Владимиру; моєму вірному і надійному помічнику Леоніду Семикіну; тво голови Полтавської обласної організації Радикальної партії Дмитру Кавунику. Окрема подяка нашому активісту та юристу Віталию Крамаренку і всі нашим партійцям, активістам, волонтерам! Без вас не було б цієї нашої спільної перемоги! Разом до нових перемог і здобутків! Слава Україні!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги