Чому про стипендію говорять лише чиновники і грантожери?

Чому про стипендію говорять лише чиновники і грантожери?

Воістину сьогоднішня Україна - унікальна держава. Це лише у нас очільники міністерств, яким нещодавно підняли зарплату майже на 300%, а також "активісти-реформатори", що живуть на мільйонні гранти від американських і європейських організацій, обґрунтовують ШКІДЛИВІСТЬ СТИПЕНДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТА!

Нагадаю, що згідно з результатами соціологічних досліджень нині більш як 70% громадян визначають себе як бідні. За таких обставин, стипендія – це не розкіш, а один із способів виживання.

Не менш важливою є сама процедура ухвалення рішення щодо зменшення кількості студентів, які отримуватимуть стипендію. Як співавтор норм чинного закону про студентське самоврядування нагадаю: БЕЗ СТУДРАД ТА ЗАГАЛОМ ВИШІВ ніякі чиновники НЕ МОЖУТЬ УХВАЛЮВАТИ ПОДІБНІ РІШЕННЯ!

Видео дня

А найсумніше в цій історії не лише непрофесіоналізм і безвідповідільність, а й боягузтво очільників МОНу, які оголосили, що влада змушує їх обмежити виплату стипендій з 1 січня 2017 року, але як це зробити вони не знають, хоча... обов'язково зроблять!

Тож звертаюсь до керівників вишів, студрад та профспілок із закликом ЗРОБИТИ ДЕНЬ 1 ВЕРЕСНЯ - ДНЕМ ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ!!!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...