Чому про стипендію говорять лише чиновники і грантожери?

6.8т

Воістину сьогоднішня Україна - унікальна держава. Це лише у нас очільники міністерств, яким нещодавно підняли зарплату майже на 300%, а також "активісти-реформатори", що живуть на мільйонні гранти від американських і європейських організацій, обґрунтовують ШКІДЛИВІСТЬ СТИПЕНДІЇ ДЛЯ СТУДЕНТА!

Нагадаю, що згідно з результатами соціологічних досліджень нині більш як 70% громадян визначають себе як бідні. За таких обставин, стипендія – це не розкіш, а один із способів виживання.

Не менш важливою є сама процедура ухвалення рішення щодо зменшення кількості студентів, які отримуватимуть стипендію. Як співавтор норм чинного закону про студентське самоврядування нагадаю: БЕЗ СТУДРАД ТА ЗАГАЛОМ ВИШІВ ніякі чиновники НЕ МОЖУТЬ УХВАЛЮВАТИ ПОДІБНІ РІШЕННЯ!

А найсумніше в цій історії не лише непрофесіоналізм і безвідповідільність, а й боягузтво очільників МОНу, які оголосили, що влада змушує їх обмежити виплату стипендій з 1 січня 2017 року, але як це зробити вони не знають, хоча... обов'язково зроблять!

Тож звертаюсь до керівників вишів, студрад та профспілок із закликом ЗРОБИТИ ДЕНЬ 1 ВЕРЕСНЯ - ДНЕМ ЗАХИСТУ СВОЇХ ПРАВ!!!

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости