Шанси Яресько посісти місце прем'єр-міністра зростають

19.8т

Президент Петро Порошенко повідомив, що США прийняли рішення надати третій транш допомоги на суму більше 1 млрд доларів. Рішення прийнято за результатами зустрічі міністра торгівлі США пані Pritzker з Президентом Порошенко.

Висновок.

Це яскрава демонстрація високого рівня україно-американського стратегічного партнерства та високого рівня української дипломатії.

Візит міністра торгівлі США дуже важливий для офіційного Києва сигнал американської адміністрації. Додаткове надання траншу допомоги понад мільярд доларів США Україні вказує на безглуздість російської пропаганди та її українських адептів з фракцій ?#‎Зрада та ?#‎Насзли вають, які намагалися значно підняти рівень напруги навколо вето Обами на оборонний бюджет США, в якому передбачалось виділення коштів у сумі 300 мільйонів доларів США на підтримку української оборони. Адепти Кремля маніпулювали громадянами, що ветуванням бюджету Обама не хотів "провокувати Путіна".

Знаковим є й те, що візит пані Pritzker відбувається в день після місцевих виборів, які оцінюються нашими вашингтонськими друзями та європейськими партнерами - як демократичними та прозорими, враховуючи низку технічних та політичних криз в зоні напруги на сході, де відбувається агресія РФ.

П.С.

Можливо. Можливо, я грубо помиляюсь, це моя відповідальність як перед Вами, так і перед собою, але я продовжую переконуватись, що шанси Наталі Ен-Яресько посісти місце наступного прем'єр-міністра України зростають.

Наскільки мені відомо, це анонсовано й Юрієм Луценко. В Уряді очікують значне переформатування за результатами місцевих виборів. На мій погляд, процес розпочнеться після офіційного оголошення результатів виборів, і ігнорувати можливість переобрання прем'єр-міністра елементарно неможливо.

Висновок щодо підвищення шансів пані Наталки я зробив за результатами візиту міністра торгівлі США в Київ та після переговорів сторін в Адміністрації Президента.

Нагадаю, раніше я повідомляв, що Наталія Яресько може стати компромісним технократичним прем'єр-міністром України.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости