УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Чому я увійшов до БПП

Чому я увійшов до БПП

Моє входження до БПП не є возз’єднанням із БПП. У мене зберігається повна свобода дій. Моє рішення пов’язано із питанням створення коаліції заради потрібної кількості депутатів. Основна причина – недопущення позачергових виборів, адже це не змінить конфігурацію цього парламенту і найголовніше не змінить тих рішень, які будуть генеруватися парламентом. А в часи війни це подвійно небезпечно.

Читайте: Скільки протримається уряд Гройсмана

Не можу сказати, чи набереться необхідна кількість голосів для створення коаліції, бо це як гадання на кавовій гущі. Але вже зараз "Батьківщина" і Радикальна партія готові розглядати можливість свого доручення. Це вже приємний сигнал. Це означає, що ми недарма пожертвували своїми рейтингами і своїм ім’ям заради того, щоб зберегти країну. Тобто компроміс шукають. Повірте, нічого категоричного у політиці нема.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...