В Росії назріває революція

37.9т

Російська опозиція та окремі демократичні інформаційні агенції, за підтримкою своїх українських та американських колег почали публікувати списки загиблих бойовиків та солдатів російської армії, які приймали участь в військовій операції на Сході України за наказом міністерства оборони РФ та Кремля. За офіційною інформацією, кількість російських найманців та солдатів армії складає приблизно 2000 осіб, але, на моє тверде переконання ця цифра суттєво занижена, адже за словами очевидців та учасників бойових дій з обох сторін конфлікту, трупи ліквідованих російських найманців, у величезній кількості, без ідентифікації та реєстру ховають в "братські могили", а самі місця захоронення ретельно приховується. На мій погляд, цифра загиблих окупантів встановлює не менше 5 000 (+) осіб. Більш того, ця небезпека загрожує і Україні, адже розповсюдження епідемії від розкладання трупів може торкнутися ті райони, в яких присутні ці масові захоронення. Тепер питання, чи не ці самі райони мають отримати спеціальний статус, аби прикрити злочин Путіна від очей російських громадян? Гадаю, що так! Чи на користь це Україні? З одного боку так! В мінському протоколі відсутні майже всі положення за вимогою сторони Росії, окрім надання окремим районам Донецька та Луганська статусу спец зони. Це не найгірший сценарій розвитку подій. Але.

Після встановлення абсолютного суверенітету і в цих районах у складі України, ці тисячі трупів Україна має видати новій російській владі. Новій, тому що після оприлюднення третини прізвищ російських загиблих в Росії, без сумніву відбудуться масові акції протесту, які можуть сколихнути систему і в результаті повалити режим Путіна. Саме цього боїться господар Кремля, тому вживає запобіжних заходів, готуючи масові арешти журналістів. Більш того, запланована акція "ДНР" та "ЛНР" в Москві на 12 вересня є підготовкою росіян до отримання цих "вантажів 200", пояснюючи, що це "воїни світла", і гинули вони не за Схід України, а за возз'єднання "імперії зла". Більш того, саме 12 вересня можуть оновитися бойові активності в зоні терору та анти терору, фактично почавши справжню війну. Все залежить від закликів, які лунатимуть на цьому віче втрачених розум людей. А тенденції не втішні. Тож, у Росіян є два шляхи.

1.Отримати своїх загиблих, поховати їх, а більшість навіть не отримають тіл, та помститися Путіну за їх смерті.

2.Підтримати безглузду людиноненависницьку кампанію Ху**а, отримувати далі двохсотих, в результаті лишитися країни та майбутнього. Але наскільки мені відомо, цей сценарій не влаштовує навіть російську політичну верхівку. Тому у Путіна шлях один – в пекло.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости