Барбі для губернатора

109

У Черкаській філармонії – новий виконувач обов'язків директора Оля Сисоєва, 23-річна студентка, заступник голови фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді.

До вчорашнього дня вона очолювала міський Палац молоді. Нині – обласну філармонію. Новому призначенню не завадили протести колективу закладу, який активно підтримував колишнього директора – заслуженого діяча мистецтв України, засновника та незмінного диригента місцевого камерного оркестру Олександра Дяченка. Після оголошення про звільнення на загальних зборах Олександрові Дяченку аплодували стоячи.

23-річна красуня, яка досі ще не має диплома про вищу освіту, а лише закінчує навчання у Черкаському університеті, за інформацією місцевих ЗМІ, є особистою креатурою голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба. Місцева преса багато писала про те, що своєю стрімкою політичною й адміністративною кар’єрою довгонога брюнетка має завдячувати саме губернаторові.

Як казала сама Ольга в одному з інтерв’ю на місцевому телебаченні, відповідаючи на запитання "Про що Ви мріяли в дитинстві?" – "В дитинстві я мріяла, як і всі дівчатка, стати принцесою, якоюсь Барбі, мати багато прихильників, лімузинів. І десь, мабуть, воно так і залишилось…"

Певно, свого головного прихильника Ольга вже зустріла…

Тепер обласна рада, за ініціативою Сергія Тулуба, створила комісію, яка до першого червня має визначити претендента на посаду директора філармонії без скорочення "в.о.".

Втім, можемо вже сьогодні зробити 100-відсоткову ставку на те, хто саме переможе в конкурсі. Чи у вас ще є сумніви?

Всі фото – зі сторінки Олі Сисоєвої ВКонтакте

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги