УкрРус

"Шахтар" просто розірвали

ПСЖ просто розірвав "Шахтар". І на жаль, якби команди Блана хотіла, то набила б нам ще більше. У "гірників" в другому таймі теж було достатньо моментів, але не забили.

Дуже нервовим вийшов початок - програвали багато боротьби, незвично невпевнено виглядали у стадії початку атаки. Ну і головне, що програли центр поля. Перший матч для Малишева в Лізі чемпіонів. І зрозумілі хвилювання півзахисника. Намагався грати дуже обережно, особливо перший тайм. Фактор відсутності Степаненка теж зіграв свою роль.

За рахунок того, що хтось з трійки Ібра, Ді Марія чи Кавані сідали нижче, гостям вдавалось створювати чисельну перевагу у центрі поля. Дуже важко протистояти настільки потужній атаці, а тим паче маючи наскільки сильний центр з Тьяго Моттою, Вератті та Матьюді. Я просто отримав задоволення від гри ПСЖ. Вишукано та впевнено.

Не можу не згадати наскільки сильно виглядав Лукас, який організовував третє взяття воріт: спробуй збий цього хлопчину з ніг, коли він починає на руках підійматись. Так це ще й Лавецці лише на хвилину вийшов. Але треба віддати належне "Шахтарю" за агресивний старт другого тайму. Так би цілий матч, можливо все склалось би інакше.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги