"Шахтар" просто розірвали

2.3т

ПСЖ просто розірвав "Шахтар". І на жаль, якби команди Блана хотіла, то набила б нам ще більше. У "гірників" в другому таймі теж було достатньо моментів, але не забили.

Дуже нервовим вийшов початок - програвали багато боротьби, незвично невпевнено виглядали у стадії початку атаки. Ну і головне, що програли центр поля. Перший матч для Малишева в Лізі чемпіонів. І зрозумілі хвилювання півзахисника. Намагався грати дуже обережно, особливо перший тайм. Фактор відсутності Степаненка теж зіграв свою роль.

За рахунок того, що хтось з трійки Ібра, Ді Марія чи Кавані сідали нижче, гостям вдавалось створювати чисельну перевагу у центрі поля. Дуже важко протистояти настільки потужній атаці, а тим паче маючи наскільки сильний центр з Тьяго Моттою, Вератті та Матьюді. Я просто отримав задоволення від гри ПСЖ. Вишукано та впевнено.

Не можу не згадати наскільки сильно виглядав Лукас, який організовував третє взяття воріт: спробуй збий цього хлопчину з ніг, коли він починає на руках підійматись. Так це ще й Лавецці лише на хвилину вийшов. Але треба віддати належне "Шахтарю" за агресивний старт другого тайму. Так би цілий матч, можливо все склалось би інакше.

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости