Про конституційний лохотрон -2015 і нобелівських лауреатів Гройсмана

9.6т

Потішив мене очільник Верховної Ради. Каже, що до творення української Конституції запросить міжнародних фахівців у галузі права та нобелівських лауреатів… Бідолаха, певно, не знає, що Нобелівської премії в галузі права НІКОЛИ НЕ ІСНУВАЛО!

З 1900 року встановлено премії в галузі фізики, хімії,медицини і фізіології, літератури й захисту миру. З 1969 року - з економіки.

Але навіть не це головне у нинішньому конституційному лохотроні.

Запропонований варіант конституційної дискусії НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ можливості ВНЕСЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОПРАВОК, А ОТЖЕ - Й ЗМІН ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ТЕКСТУ!

Після відповідного рішення Конституційного Суду, який схвалив проект змін та не висловив застережень (окремі думки 4 членів КС не будуть тлумачити як застереження), та після голосування у парламенті за попереднє його схвалення 31 серпня ЗМІНИ ВЖЕ НЕ МОЖНА ВНОСИТИ.

Така от конституційна дискусія: поговорити можна, а змінити - ні!

P.S. Про зміст конституційних змін і свою позицію я писав неодноразово. Звісно, що я не голосував за них і голосувати не буду. Водночас робитиму все, щоб влада СПОЧАТКУ НАВЧИЛАСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ ЧИННОЇ КОНСТИТУЦІІ, а вже потім - змінювала її.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости