УкрРус

Як стати автором реформ?

Сьогодні в УААСП відбулися, на мій погляд, безпрецедентні збори – збори авторів. Але нетипові, без постсовкових приколів і нудного проголошення нікому непотрібних рішень "для відмазки" і прикриття корупційних схем. Ті, хто прийшли, – це ті, кому небайдужа доля української музики та української культури загалом. Мова не йде про "грандіозні плани розбудови українського культурного контексту та освоєння нових висот", а про припинення надзвичайно наглого обкрадання авторів і корупції всеукраїнського масштабу з вишуканими схемами і примітивними схемками у сфері збору авторських відрахувань, пише Руслана Лижичко для "Української правди".

У всьому світі авторські відрахування розглядаються, як одне з основних джерел доходу авторів. В Україні ж автори скептично ставляться до цієї статті своїх доходів, тому що вони, навіть ті, хто мають найбільші показники популярності, отримують копійки.

Ми, автори і правовласники, зібралися з метою з'ясувати, чому до сьогоднішнього дня УААСП працювала так погано. Всі знають, що Україні потрібна реструктуризація (у всіх галузях).

В Україні безпрецедентно велика (19 штук) кількість організацій колективного управління (ОКУ), які збирають авторські кошти, але до авторів ці гроші не доходять,або доходять в символічних об'ємах. Це обкрадання серед білого дня.

Дискутуючи на тему, чому так погано сьогодні працює УААСП, дійшли до думки, що необхідно роздержавити цю організацію, як це зроблено у всьому світі. Має бути створена одна організація колективного управління з усіма відповідними повноваженнями для запобігання демпінгу.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги