Чимало людей уникають споживати яйця. Деякі лікарі дотепер наполягають на тому, що яйця слід обмежити в раціоні, а то й виключити. Причина одна - остерігаються проблем з холестерином, який міститься у яйцях. Це правда, але яєчні жовтки мають високий вміст лецитину – речовини, яка емульгує або розщеплює холестерин у жовтку. Це робить холестерин не шкідливим, а навпаки корисним. Адже холестерин потрібен для синтезу гормонів, вітаміну Д, для побудови мембран клітин.

Крім того споживання порції яєць (1-2 яйця) сприяє секреції пептиду YY – "гормону ситості", що в свою чергу, знижує рівень "гормону голоду" греліну. Також яєчний жовток є добрим джерелом холіну, первинного матеріалу, з якого в тілі утворюється ацетилхолін, один з найважливіших нейротрансмітерів, пов’язаних з функцією мозку та пам’яттю. Окрім холіну яйця містять фолієву кислоту, вітаміни В, антиоксиданти і ненасичені жири.

Найкращий спосіб уникати патогенних бактерій, які пов’язують з яйцями - їсти лиш належно приготовані. Ніколи не додавайте сирих курячих яєць до оздоровчих напоїв чи коктейлів. Також уникайте заправ до салатів із ними. Замість сирих курячих можна додавати перепелині яйця. Це тому, що перепелиці не хворіють на сальмонельоз. Важливо знати, що різниці в поживності між перепелиними та курячими яйцями майже не має.

Якщо у вас буде важкий, стресовий день – приготуйте собі на сніданок хороший омлет. Сніданок, що містить повноцінні білки (яйця, йогурт, сир), дозволяє краще контролювати не тільки свої емоції, але і вагу!

Читайте все новости по теме "Жить здорово" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости