СпортLady

Про Конфуція, Савченко та "терористів"

27.9т

Конфуцій казав, що в першу чергу "слід називати речі їхніми правильними іменами, бо інакше слово суперечитиме справі, а коли слово суперечить справі, справу не буде виконано, коли ж справу не виконано, не шануватимуться церемонії та музика, а коли не шануються церемонії та музика, то покарання призначатимуться невірно, а коли покарання призначаються викривлено, народ не знатиме як себе правильно поводити". На цій нехитрій мудрості Китай стоїть вже яких-ніяких п’ять тисячоліть, і непогано собі так стоїть…

Це я до чого? Тут лише лінивий не накинувся на Савченку за її слова що в ДЛНР нема терористів. Поза всією її діяльністю, зокрема поза контекстом цього висловлення – але ж саме у цьому вона права на всі сто відсотків!

У Донбабве та Луганді нема та ніколи, жодного дня, не було ні "терористів", ні "сепаратистів". Щодо "сепарів" - це між іншим досить почесне звання, не так вже й давно український визвольний рух формально був "сепаратистським". В ДЛНР нема людей з окремішньою національною ідентичністю, які б боролись за створення своєї незалежної національної держави, тобто сепаратистів. Там є лише люди, які хочуть або бачити всю Україну частиною іншої держави – Росії, або ж щонайменше прагнуть зміни державних кордонів із включенням частини української території до складу РФ. Це ні разу не сепаратизм. Терористами їх також можна назвати хіба риторично і з великою натяжкою, а аж ніяк не у правовому сенсі – вони не діють шляхом збройного підпілля та терористичних актів, не маскуються під цивільних, натомість організовані у парамілітарні структури армійського зразку з уніформою та знаками розрізнення (читайте визначення комбатантів у Женевських конвенціях…), та беруть участь у повномасштабних бойових діях проти регулярних українських формувань, воюють на стороні армії іноземної держави.

Так що забудьте "сепарів" та "терористів", залиште їх там же, де лицемірне "АТО". Проти нас воює сусідня держава, і відповідно всі озброєні люди по той бік лінії фронту належать до двох категорій: громадяни РФ – окупанти, громадяни України – колаборанти та зрадники. На відміну від "сепарів" та "терористів", визначення окупаційних військ, колаборантів та зрадників у цьому контексті є не емоційним та оціночним, а саме правовим, згідно міжнародних норм та нашого кримінального кодексу. І насправді ми всі це розуміємо весь цей час, але чомусь мовчимо і транслюємо завідомо невірні визначення. Савченко в цій ситуації всього лише виступила в ролі того хлопчика, котрий викрикнув очевидний всім факт щодо недоодягнутості короля…

Поки ми правильно не визначимо сторони цієї війни, ми маємо мало шансів на її успішне завершення. Проти окупантів, колаборантів та зрадників діють інакше, аніж проти терористів та сепаратистів, це стосується і бойових дій, і переговорів, і судових вироків. "Коли покарання призначаються викривлено, народ не знатиме як себе правильно поводити" - хіба ж це не про нас?.. Може, таки вже слід "називати речі їхніми правильними іменами"?

Читайте Конфуція, чувак шарив…

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги

Hit-парад