Нардепи знов пустили пенсіонерів та інвалідів по усіх колах пекла

17.1т

Наприкінці минулого тижня з четверга по суботу був у Рівненській та Хмельницькій областях, де вивчав реальну ситуацію із роботою нової реформованої системи субсидій, побував офіційно в обласних центрах та неофіційно у декількох районних центрах. Побачив реальну картину, відчув основні проблеми. Є, звісно, питання, є певні проблеми, але в цілому можна зробити висновки про те, що реформа реально запрацювала. І всі рішення щодо спрощення системи доступу до субсидій були ухвалені правильно і вірно.

Яке було моє здивування, коли в інтернеті побачив, що у п"ятницю Верховна Рада України ухвалила законопроект №2676, яким начебто "спростила" доступ до системи субсидій пенсіонерам та інвалідам.

Коли сьогодні прочитав ухвалений закон, то був, м"яко кажучи, "в шоці". Замість "спрощеної процедури" доступу до субсидій депутати фактично позбавили субсидій пенсіонерів та інвалідів.

У першому абзаці написано про те, що субсидії мають надаватися без звернення громадянина. Тобто місцевий орган влади має (використовуючи, напевно, екстросенсорні методи чи механізми чорної або білої магії) визначити бажання людини отримати субсидію. Хтось може сказати, як це буде виглядати?

Ну а далі взагалі шедевр: для непрацюючих та працюючих пенсіонерів, працюючих та непрацюючих інвалідів, членів їх родин потрібно здати довідки (!!!) про доходи громадян.

Уряд тільки скасував збір будь-яких довідок, заборонивши вимагати їх у людей, а нардепи вирішили знов пустити пенсіонерів та інвалідів по усіх колах пекла, збираючи нікому непотрібні довідки.

Не законопроект, а вершина абсурду!!!!

Ось в мене запитання до народних депутатів: ви взагалі аналізуєте, за що голосуєте у Верховній Раді? Чому цей законопроект не показати Мінсоцполітики і не вийти на голосування з нормальним документом? Чому ви довіряєте ідеям "сумнівних експертів" та законопроектам, написаним "на коліні" в коридорі, а не людям, яких ви самі ж уповноважили в уряді займатися соціальними питаннями?

Як ви тепер будете пояснювати пенсіонерам та інвалідам, що фактично позбавили їх права на отримання субсидій?

Чи знову в дії "класика жанру": хотіли як краще, а вийшло як завжди?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости