, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Поляки голосували зовсім не за Росію

9.6т

Твердження російської пропаганди про те, що поляки голосували на президентських виборах проти антиросійської політики Комаровського не відповідають дійсності.

На думку багатьох оглядачів Дуда є ще більш категоричним та консервативним. Думаю, інтереси Польщі в протидії впливам російської агресії для Дуди будуть аж ніяк не меншим чинником. Мені здається, він може бути навіть більш чітким чи категоричним, ніж Комаровський. При тому, що нам гріх нарікати, ніби він щось не розумів. Але разом з тим в Польщі він вважається поміркованим політиком, зваженим у своїх висловах.

Впевнений, що зовсім не за російський вектор голосували польські виборці. Тим більше, що президент у Польщі не є політичною фігурою, яка одноосібно вирішує, якою бути зовнішній політиці, як її провадити. Більша роль у цьому належить уряду Польщі. Питання, чи зможе пан Дуда через кілька місяців заручитися підтримкою після парламентських виборів.

Загалом, зовсім не зовнішньополітичні питання були в центрі уваги президентських виборів у Польщі і у виборчій програмі Анджея Дуди.

Що стосується розслідування катастрофи польського урядового літака Ту-154, яку ведуть окремо правоохоронні органи Російської Федерації і Польщі, то зміни в справі можуть відбутися не через президентські вибори. Росія затягнула вже будь які терміни розслідування катастрофи. П’ять років – то занадто. Пояснити з точки зору здорового глузду це неможливо. Очевидно, Російській Федерації треба буде передавати уламки цього літака Польщі. Теоретично це може викликати новий сплеск обговорення цього питання. Судячи з усього, всі факти, які оточували той політ, уже відомі. Звичайно, інтерпретації можливі, але це будуть тільки розмови. Польська сторона буде змушена щось робити з кримінальною справою, виносити якісь вироки. Це викличе якесь пожвавлення, але не більше того. Не варто очікувати якісь сенсації чи кардинальні зміни з огляду на результат президентських виборів. Справа поки що в руках Російської Федерації.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги