Wild lifestyle: як правильно загартовуватися

4.2т

Всіх вітаю з Водохрещем

І дарую цей сюрприз.

Най вам буде у пригоді

Бігати й співати,

Тіло гартувати

І біди не знати!

І як сьогодні вітається:

Христос Хрещається!!!

---

Для мене заняття вокалом – це не лише спів гам, це не просто навчитися правильно відкривати рот і гарно брати дихання.

Це набагато більше. Це глибока філософія. Це відчуття, які мають бути під час так званого вокального трансу – коли ви закриваєте очі і голос лунає так, що неможливо описати словами. Такий правильний, хороший і сильний спів робить щасливим і того, хто співає, і того, хто це слухає. Це сильні вібрації. Існує навіть ціла школа лікування звуками. На Тибеті це ціла філософська течія.

У мене завжди були надзвичайні вчителі з вокалу, які дали мені максимальну свободу в голосі і можливість експериментувати зі своїм голосом. Для мене це найбільш важлива річ під час створення альбому. Можу зізнатися, що музиканти вже "зіпріли" від мене і від моїх експериментів та вимог, які я перед ними зараз ставлю.

Хочу дуже подякувати своїм викладачам по вокалу.

Під час навчання у Консерваторії я брала безцінні уроки вокалу у Людмилі Божко.

Пізніше я займалася з Нателею Гурою. Це відома джазова вокалістка і один з найкращих коучерів в Україні. Вона дала мені вже інший погляд на вокал.

У Лос-Анджелесі мені пощастило займатися із Seth Riggs і Gary Catona.

Сет Ріггс – один із найвідоміших коучерів світу. Йому вже за 80 років. Він вчив і Майкла Джексона, і Мадонну, і багатьох інших зірок.

Зараз в American Music Academy я займаюся з Adam Joseph. Це найбільш молодий мій вчитель. Він молодший за мене, але його голос зараз звучить у ТОП-хітах світу. Він поступив в Берклі ледь не в 14 років.

Звичайно, мій незамінний і постійний вчитель вокалу – це мій чоловік Oleksandr Ksenofontov. Його голос і вокал від природи - це талант, який йому подарував Бог, але чомусь він не хоче ним користуватися (через що я з ним постійно сварюся). Він точно співає краще за мене, і я про це завжди відкрито говорю.

Сьогодні всі ці люди, напевно, будуть шоковані тим, що вони побачать.

Ті вправи, які треба робити лише на теплому повітрі, в комфортних умовах, лише статично, коли тіло розслаблене і немає ніяких фізичних навантажень, - все це я вирішила перевести у величезну динаміку. Поєднуючи все це із дуже сильними спортивними навантаженнями, я пробую робити свій голос "більшим". "Більшим" – не означає гучнішим. Це означає, що я хочу знайти у своєму голосі щось нове, щось особливе, якісь абсолютно нові фарби.

Пробіжка займає у мене більше, ніж 45хв.

Це робилося і при -2, і -10, і при -20 градусах. Все це надзвичайно екстремальні температури для вокалу. Тим не менше, я все це роблю. І хочу популяризувати такий стиль життя, який ми між собою називаємо "wild lifestyle".

Можливо, комусь це теж стане у пригоді. Однак, експериментувати з цим без підготовки ні в якому разі не можна, тому що можна реально захворіти. Для того, щоби так загартуватися і дійти до такого навантаження, яке я можу сьогодні робити, у мене пішло більше 15 років "закалки" на сцені (як відомо, концерти бувають у різних умовах). Вже більше 4х років я повністю відмовилася від алкоголю, у мене виключно здорове харчування, всю їжу я готую собі сама. Щоранку я обливаюся холодною водою і перебуваю в ній не менше 5 хв. При нагоді я плаваю у холодних Карпатських річках.

Якщо у вас є подібний рівень підготовки, можна починати з цим експериментувати.

Загалом же я просто хотіла поділитися своїм стилем життя.

Хоча, коли приїжджає мама, вона просто хапається за голову і кричить до Саші, щоби він щось зі мною зробив, бо ж співати на морозі категорично забороняється. Це неодноразово ставало причиною сімейних суперечок, але, як кажуть, "моя взяла" Я продовжую це робити і отримую від цього величезне задоволення, а чи є результат, ви побачите згодом.

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги