Політика уряду - політика жебраків

2.7т

Під час розгляду урядового проекту Держбюджету та Податкового кодексу під стіни Верховної Ради вийшли десятки тисяч людей. Вважаю, що це і є оцінка діяльності уряду, оцінка діяльності цієї влади.

Що нам пропонують у цих документах? Я звернувся до міністра фінансів і Прем'єр-міністра і сказав: "Якщо ви не знаєте (а зважаючи на той хлам, який ви принесли до Верховної Ради, ви точно не знаєте), бюджет і Податковий кодекс – це два головні інструменти розвитку країни. От для чого вони мають служити".

В 47-му році після війни, коли Франція лежала в руїнах, коли втратила колонії, втратила торговий флот, генерал Де Голль проголосив: "Модернізація або смерть". Цей лозунг сьогодні, як ніколи, є актуальним і для України.

Модернізація економіки, промисловості, станкового парку, модернізація сільськогосподарського виробництва, створення робочих місць - от, що врятує країну.

Якщо уряд прогнозує зростання ВВП на 2% в наступному році, такими темпами ми до рівня Уганди будемо йти 25 років, а до рівня Швейцарії - 250 років. І тому, якщо ми хочемо радикально змінити країну, радикально підвищити рівень життя людей, радикально підвищити заробітні плати і пенсії, - у нас немає іншого шляху, аніж радикальна модернізація нашої економіки.

Промисловість – становий хребет економіки, нам потрібно робити ставку на експорт продукції. Подивіться: за кордоном – одні турецькі і китайські товари, а мають бути українські. І для цього держава повинна підтримувати наших виробників. Натомість наші селяни не можуть навіть на внутрішньому ринку попасти у торгові мережі. Замість того, щоб допомогти підприємцям, звільнити їх, як мінімум, на рік від оподаткування, щоб вони стали на ноги, щоб вони заробили на свою сім'ю і принесли доходи до державного бюджету, уряд знищує малий і середніх бізнес. Ми сьогодні перші по експорту олійних культур, по експорту зернових культур. Тваринництва – немає, переробки – немає, робочих місць на селі – немає. Те саме "Нафтогаз", енергетика – суцільна монополія олігархів, які зловживають цим становищем. В наслідок цього ми платимо великі тарифи. В наслідок цього ми платимо мільярди за корупцію.

Тому я закликав усіх претендентів на високі пости: не ходіть по кулуарах, не вибивайте собі посади, вийдіть на трибуну і публічно розкажіть людям вашу програму, як ви пропонуєте далі жити.

Програма Радикальної партії - модернізація країни, радикальні економічні зміни, радикальне підвищення рівня життя людей. Лише це дасть можливість достойно жити в країні. Та політика, яку пропонує уряд - це політика жебраків, політика поразки, політика дефолту. Треба її припиняти, поки не довели країну до катастрофи.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости