Помста бурштинової мафії голові Рівненської обласної ради Володимиру Ковальчуку

73Читать новость на украинском

Шляхом змови регіоналівських недобитків, людей Яценюка і губернатора Рівненщини Віталія Чугуннікова сьогодні нібито була оголошена недовіра голові Рівненської обласної ради Володимиру Ковальчуку.

Нібито - тому, що все відбулося з порушенням чинного законодавства. Зареєстрована Богданом Файфурою (балотувався у ВР від "Народного фронту" Яценюка) юридично безграмотно, з порушенням закону "Про доступ до публічної інформації" постанова про недовіру Ковальчуку була внесена в зал після того, як голова був вимушений оголосити перерву.

Після цього знову ж всупереч законодавству головування взяв самозваний голова Микола Драганчук ("Батьківщина") і вніс постанову на розгляд сесійного залу.

Такий хід подій ініційований екс-народним депутатом від Партії регіонів Юрієм Благодирем, який голосував за Харківські угоди і диктаторські закони 16 січня, і соратником Яценюка, екс-головою обласної ради Михайлом Кириловим. І підтриманий губернатором Віталієм Чугунніковим.

Багатьох депутатів з різних фракцій просто підкупили за гроші.

Спонсором цього театру абсурду виступила бурштинова мафія.

Це помста за те, що за ініціативи Ковальчука і фракції Радикальної партіі обласна рада відмовила фірмі "Надра Спецленд Ресурси", до якої має відношення Чугунніков, у виділенні 35 тисяч (!) гектарів землі у найбагатшому на бурштин Сарненському районі Рівненщини.

Власником 15% "Надра Спецленд Ресурси" є довірена особа Чугуннікова Тимченко, який офіційно працював його помічником-консультантом, коли той був народним депутатом.

Оскільки рішення обласної не законне, вже сьогодні подаємо позов до суду.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости