У Раді поменшало манірності та дорогих брендів

5.5т

Мені дуже імпонує в західних жінках-політиках те, що вони гідно сприймають свій вік. Час не надуриш. Більше того, їх вік - це не недолік, це досвід, професіоналізм, це їх надбання. Вони доглянуті, з сучасними зачісками, в гарних костюмах, але не роблять трагедії зі своїх зморшок і не вважають боротьбу зі зморшками важливою частиною свого політичного життя.

З іншого боку, і суспільство з повагою ставиться до віку жінки в політиці, вимагає від неї не оновленої зовнішності, а в першу чергу змісту і позиції. В страшному сні не можна собі уявити, щоб хтось в цивілізованому суспільстві кинув у спину жінці за 50 "баба Ангела" чи "баба Хілларі". Вони пані, вони самі себе створили, суспільство шанує їх життєвий досвід. Натомість, в нас можна щось там плести про 45-річних баб скрючених, кидати в спину зневажливі репліки жінкам про фізіологічні особливості зрілого віку. І хто це робить? Як правило 30-45 річні невдахи, в яких нічого в житті не вийшло і навряд чи складеться, бо вони створені з комплексів.

Але ми йдемо правильним шляхом. З президії ВР я з радістю бачу вже іншу сесійну залу, аніж ще 2 роки тому. Там набагато менше манірності, дорогих брендів, але там більше розумних, інтелектуальних, справді гарних і сильних жінок. Парламент стає більш європейським - в першу чергу завдяки українським жінкам-політикам.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости