УкрРус

Як влада свідомо перешкоджає допомозі бійцям в зоні АТО

За рік нової влади, за умов тотального контролю конституційної більшості у 306 голосів Майданівців у ВРУ, нового Уряду-2 з Майдану, і головно - президента з Майдану, ніхто НЕ вніс зміни у митне законодавство України в пів сторінки тексту, про звільнення від митного оподаткування гуманітарної допомоги для бійців АТО!!!

Читайте:Боевики в течение пятницы атаковали Авдеевку из артиллерии и танков

А все робиться дуже просто:

- для проходження митного контролю і ввезення в Україну джипів та машин швидких допомог в зону АТО повинно бути достатньо:

Варіант №1 - письмового підтвердження голови ОДА та голови обласної ради, а також воєнкома області про направлення даного транспортного засобу в зону АТО, з підтвердженням відповідним командиром в/ч в зоні АТО, з його печаткою та особистим підписом про прийом по акту-передачі даного авто!

Варіант №2 - письмового підтвердження начальника відділу "К" обласного СБУ та воєнкома області про направлення даного авто в зону АТО конкретній в/ч, з наступним підтвердженням відповідним командиром в/ч в зоні АТО, з його печаткою та особистим підписом про прийом по акту-передачі даного авто!

Даний Акт направляється до відповідної митниці для погашення в комп"ютерній базі даного запису про авто!

Аналогічно повинно все відбуватися з іншою гуманітарною допомогою в зону АТО від наших благодійників з-за кордону!

Для ухвалення такого рішення ВРУ потрібно всього навсього 5 хвилин часу депутатів, з проходженням питання за прискореною процедурою!

Так в чому насправді питання???

Хто "гальмує" і чому?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги