УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Іван Семесюк
Іван Семесюк
Діяч широкого профілю. Художник і письменник

Блог | Зупинити таких "митців", як Гітлер, можуть погромщики

Гітлер, пікнік

Висновки цивілізаційної комісії.

Адольфа Гітлера можна сміливо назвати видатним ландшафтним дизайнером, а Сталіна, наприклад, талановитим географічним дизайнером, бо політика і війна - це теж мистецтво, яке потребує неабиякого хисту і смаку. І це не пересмикування. Це просто концентрація. Зупинити таких митців можуть лише невиховані погромщики, і аж ніяк не дискусії про правомірність, бо правомірність - це те, що ти сам підбираєш з підлоги, поки цього не зробили інші.

Хтось користується пензлем і малює політичні плакати, і за це часом отримує по харизмі від політичних же (а не мистецьких) опонентів. А хтось користується концтаборами і важкою артилерією з тією ж самою політичною і світоглядною метою, що й плакатисти. Кому на що вистачає завзятості, енергії та організаційних здібностей.

Читайте: Про шарикових і комсомольців у політиці

Але якщо визнати, що первинним тут є саме мистецтво, а не наслідки його політичної та історичної трансляції, то ваша запашна політкоректність підступно перетвориться на тоталітаризм, підкріплений неабиякою художньою цінністю. Наприклад, на тоталітаризм анархокомуністичний, чи ви думаєте, що тоталітаризм буває лише з прикольними вусами?

Анархокомуністи, шановні, можуть влаштувати такий барвистий пи*дець, що знадобиться не один полк добре озброєних арткритиків, щоби підкорегувати їхні художні плани.

Балістична ракета земля-на*уй системи "Я желаю щастья вам!"

націлена прямо в ваш круглий стіл з цікавим і збалансованим пі*дєжом.

Зецол.

Король новопечерських лангобардів Відукінд Васильович Переї*ихаудеген.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...