Яценюк сам оголосить про свою добровільну відставку

102

Яценюк сам оголосить про свою добровільну відставку після 15 березня ц.р.! Арсеній Яценюк і його фракція принципово готові до відставки з посади Прем"єр-міністра України. Зараз йдуть серйозні консультації щодо внесення нової кандидатури на посаду Прем"єра, яка би змогла сотворити диво своєю компромісністю: 1) зібрати під себе 226+ голосів у ВРУ нової коаліції більшості; 2) задовільнити одночасно президента Порошенка і діючого ще прем"єра Яценюка, якому він готовий передати ключі від Кабміну; 3) задовільнити окремо 81-82 члена фракції "Народний Фронт"; 4) задовільнити ринкові, реформаторські та антикорупційні очікування США, ЄС та МВФ одночасно; 5) не бути прямо афільованим у структури і вплив від президента Порошенка, бо він і так контролює вже посади президента, голови ВРУ і не припустимо, що б ще й посаду Глави Уряду.

Яценюка НЕ відправили у відставку 2 тижня назад НЕ тому, що у Раді НЕ було за це 226+ голосів, а тому лише, що не було консенсусу і компромісу по кандидатурі на посаду Прем"єра, з задоволенням одночасно всіх цих 5-ти вимог! Ключовим моментом принципової згоди Яценюка самостійно добровільно-примусово подати у відставку стала реакція суспільства і політикума на провал його відставки голосами олігархів і зради в середині коаліції і фракції БПП, розпад коаліції, утворення меншості в складі "більшості". Стартом для відставки стало втілення плану про оприлюднення стенограми РНБО.

Безпрецедентне явище за останні 25 років незалежності, в умовах війни, зовнішньої агресії на Донбасі та анексії Криму! (Але це окрема тема для розслідування.) В стенограмі РНБО два головних посили адресованих ВРУ і народу: 1) Турчинов - не лише "кривавий пастор", але ще й "крутий герой"! 2) Юлію Тимошенко лишили остаточних ілюзій на прем"єрство - апріорі! Знаковим є те, що цей сценарій Турчинова-Порошенка, за участю давнього друга і соратника - Сергія Пашинського (обидва депутати ВРУ від "НФ""), влаштовує майже всіх. Зрозумілим є те, що Турчинов може(?) розглядатися компромісною кандидатурою для задоволення усіх 5 визначальних факторів, адже він сам балотувався до ВРУ по списках "НФ" і був обраний, як і Пашинський, але пішов з депутатства у РНБО, склавши депутатські повноваження.

Якщо, Турчинов НЕ буде кандидатом у Прем"єри, то він цілком зможе бути на лавці запасних кандидатів на посаду Генерального прокурора України (замість Шокіна), поруч з Луценком і Жебрівським! А на посаду секретаря РНБО президент Порошенко знайде заміну одним розчерком пера у відповідному Указі, за 5 хв. Швидче всього, така кандидатура вже є і очікує на своє призначення. Після відставки Яценюка, склад уряду переформатують, і на своїх посадах збережуться максимум 5 діючих міністрів (Яресько - 100%). За зміною міністрів почнеться кадрова локіровка більшості центральних органів виконавчої влади, голів ОДА та РДА. Щонайменше 10 голів ОДА будуть змінені під тиском вимог фракцій нової коаліції. Але, це вже буде в кінці березня-квітня.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги