Терористам в зоні АТО дали команду "Фас!"

37.8т

Втрати серед українських бійців про які нам, на жаль, доводиться чути все частіше пов’язані з двома факторами.

По-перше, у терористів на окремих напрямках (зокрема, у Широкіному), судячи з усього, підвезли боєкомплекти і дали команду "Фас!". До слова, так було раніше, коли на окуповані території приїжджав Гумконвой. Тільки з’являлася "допомога" з Росії, як терористи починали "гасити" як дурні доти, доки все не вистрілювали. Більше того, є інформація, що російським найманцям за відстріляний боєкомплект навіть дають додаткову зарплату.

По-друге, в Україні розпочалась шоста хвиля мобілізації. Цей політичний крок, який дозволив перехід на контрактну армію істотно зменшив кількість людей на фронті. Відверто кажучи, зараз у зоні АТО кількість українських бійців катастрофічно нижча, аніж вона була у цей же період минулого року. Відповідно, коли у нас немає достатньої кількості людей, ми не можемо якісно вести оборону і через нас легше прорватися.

Окреме питання стосується і якості цих контрактників. Їх навички якісно гірші, позаяк серед хлопців є багато тих, хто ніколи не воював. Це також призводить до втрат нашої армії, яких можна було уникнути.

На щастя, по той бік стоїть не набагато краща армія. Втім, якщо наших бійців контролює ОБСЄ та інші міжнародні організації, то терористи до себе нікого не підпускають. Відтак, дозволяють собі нападати, всупереч усім міжнародним домовленостям.

Щодо забезпечення наших бійців, то тут проблеми залишаються традиційними. Як не було достатньої кількості тепловізорів та засобів прослуховування, так їх і немає… Те, чого дала нам Америка не достатньо. До прикладу, нам надали понад тисячу приладів нічного бачення на 250 тисяч людей. Це смішно.

Та по той бік фронту ситуація із забезпеченням ще гірша, адже у терористів немає волонтерів, які б постачали їм необхідне обладнання. Російські найманці, які воюють за псевдореспубліки можуть надіятись хіба на те, що їм надасть Росія. Остання, до слова, до них не щедра. Тому у цьому наша перевага таки відчувається.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости