Хто насправді "відключив" воду "ЛНР"

30.4т

Керівництво так званих псевдо-республік "ДНР" і "ЛНР" активно розтрубило усіма підвладним їм ЗМІ про "чергове звірство" українців – відключення "ЛНР" від водопостачання, але чомусь замовчали, що ця проблема існувала ще за часів панування там Регіонів і зокрема "смотрящего" Эфремова, які нічогісенько не зробили, що б виправити ситуацію на краще.

Як і їх "попереднікі", "новороси" нічого не принесли для благополуччя краю та знедоленого люду, більше того, пішли шляхом своїх синьо-голубих вчителів, з тією лише різницею, що ті грабували народ при українській владі, а ці – при російській, паралельно безкарно вбиваючи та грабуючи, ставших безправними, знедолених місцевих мешканців, при цьому, активно та масово займаючись не просто незаконним збиранням металобрухту, як раніше, а фактично варварським знищенням усієї "металокаркасної" інфраструктури краю – починаючи від залізничних, навіть не вагонів, а цілих составів і закінчуючи складськими комплексами з металевих ангарів.

Все це добро йде на металургійні комбінати РФ для переробки, які можуть вже навіть руду не добувати. Отака собі бізнесова дружба між "братським народом" і "ватниками Донбасу". За це ж, російські куратори заплющують очі на постійні злочини так званого "ополчення", яке відверто знущається над мирними громадянами Донбасу, грабуючи ти вбиваючи його, замість обіцяного миру, благополуччя і підвищених "російських пенсій", а ще – дешевого газу і бензину, який, наразі чомусь взагалі зник із заправок "донбасят".

Нажаль, грабіж став буденною реальністю Донбасу. Люди кинуті на призволяще і виживають, як хто може. Відсутність робочих місць і соціальних виплат породжує кримінал. Правила життя на Донбасі встановлюють бандити, які самі по ним жити не бажають, а, залякані до смерті мирні жителі, змушені їх приймати – хочеш, чи не хочеш.

Крім того, Росія продовжує вести потужну інформаційну кампанію, щодо дискредитації керівництва України, постійно видумуючи усілякі байки, щодо фактів "геноциду" з боку Києва проти так званого морально приниженого і беззахисного, але все ж "процвітаючого Руського миру", прикриваючись так званими "благими" намірами в ім'я підтримки крихкого миру та виключної турботою про "своє руськоязичне, чи руськоязичеське" населення.

Але ж, тоді і ті ж байки скоро набридають, навіть "ватному" розсудку, тому росіяни й придумують кожний раз щось свіженьке, аби повеселити глядачів "голубих екранів". От і тепер, видали черговий міф про "відключення Україною "ЛНР" від водопостачання і якось, а ні півсловом не обмовились, що відключення було неповним і фактично відбулось на непідконтрольній Україні території. Крім того, що українська сторона робить усе від неї можливе щодо виправлення ситуації, хоча будь якого руху з "тієї сторони" чомусь не помітно, чого не скажеш про пропагандистів "руського миру", які, тільки-но й встигають що робити інформаційні вкиди, тим самим, в прямому і переносному сенсі, плюючи в колодязь, з якого й пити може ще й прийдеться, якщо ж звичайно, до цього часу їх не змусять накивати п’ятами із загарбаної землі, так ненависні їм "бандерівці", чи "правосєкі".

То кому та вода в дійсності потрібна і чи потрібна взагалі?

Для хоча б трошки мислячого люду давно зрозуміло, що наразі, одною із задач, що виконують бандити, постійно обстрілюючи інфраструктуру Донбасу є її фізичне знищення, для заподіяння в подальшому – гуманітарної катастрофи із, обов'язковим звинуваченням у цьому Української влади.

Нажаль, при постійному падінні рейтингів "нових господарів краю" на ними ж окупованій території, це чи не єдиний спосіб, хоч якось утримати населення від постійно наростаючого невдоволення, що легко може перерости й в бунт, а точніше, – у Донецький, чи Луганський Майдан і тоді, от тієї "ваті", навіть автомати не допоможуть, бо як говорять їх російські брати: "нема нічого страшніше руського бунту, безсмисленого і безпощадного".

СТИЛИСТИКА ПУНКТУАЦИЯ АВТОРА СОХРАНЕНЫ

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости