Ультиматум Яроша несе загрозу національній безпеці

В той час, коли Україна наближається до перемоги над фактичним міжнародним тероризмом, експортованим Кремлем в нашу країну, один з учасників антитерористичної кампанії Дмитро Ярош висуває політичний ультиматум Президенту Порошенку, погрожуючи центру прийняття рішень, державі збройною акцією.

На моє переконання, ця заява несе пряму загрозу Національні безпеці України, адже подібні ультиматуми від учасників АТО свідчать про негативну тенденцію та зростання політичного впливу на них.

Питання, кому це вигідно, відповідь очевидна - Путіну та його агітпропу, і саме в ці важливі години Росія використає заяву Яроша проти України в нашій інформаційній війні.

Пояснюючи причини, які могли стати стимулятором для висування цього ультиматуму, можна розглянути дві версії: Перший варіант, це безумовно наближення парламентських виборів, і партія Яроша банально нагадує про себе, використовуючи участь в АТО.

Це політичний хід, піар кампанія. Другий, негативний для України сценарій - це політичне замовлення ззовні. Я не є прихильником другого варіанту, але згадуючи зустріч Д.Яроша з екс-президентом Януковичем 20-го лютого, та кулуарні чутки про співпрацю ПС з головою адміністрації президента втікача Клюєвим - гіпотетично можна висунути версію, що проти України може бути задіяний внутрішній, збройний та агресивний сценарій.

На завершення хочу додати, що подібними ультиматумами категорично не можна погрожувати а ні владі, а ні іншим структурам зброєю під час зовнішньої та внутрішньої агресії. За такі заклики, він, не дивлячись на його Героїзм ставить під сумнів патріотичні наміри своїх поплічників. Це не наш сценарій.

P/S. На час написання цього тексту, Дмитро Ярош записав та оприлюднив звернення, в якому відмовився від "походу на Київ".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости