УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Ирина Геращенко
Ирина Геращенко
Народный депутат Украины

Блог | Як не дати ОРДЛО і РФ торгувати краденим з України

Донбасс

Рейдерське захоплення української власності на окупованих територіях - це лише один етап грабежу України з боку незаконних бандформувань і РФ. Наступним етапом буде спроба реалізовувати продукцію з віджатих кримінальним шляхом підприємств на інших ринках. ОРДЛО і РФ хочуть продавати вкрадену українську продукцію, в першу чергу гірнично-металургійного комплексу, вугілля.

Тому уряд зараз зобов'язаний розробити жорсткий план заходів, який унеможливить повторне пограбування України і не дасть шанс ОРДЛО і РФ торгувати краденим на зовнішніх ринках.

Важливо, щоб уряд звернув увагу на встановлення контролю за видачею сертифікатів походження товарів, передбачив всі можливі запобіжники для потрапляння товарів, вироблених на території ОРДЛО на ринки інших країн, нотифікував РФ і СОТ, що вихід продукції з украдених українських підприємств на треті ринки є грубим порушенням міжнародного права і двосторонніх угод. По кожному такому випадку звертався до міжнародної спільноти і судів.

Читайте: Новая тактика Кремля обещает Украине неприятности

Сьогодні під час години запитань до уряду звернула увагу прем'єра на цю кричущу проблему, закликала негайно розробити план заходів, аби не дати ОРДЛО і РФ торгувати краденим.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...