УкрРус

Уряд патріотів чи заробітчан?

4.5т

Контент-аналіз мовлення сучасних урядовців дає підстави окреслити їх світоглядну позицію й, відповідно, прогнозувати їхні можливі подальші дії та проекти.

Отож, нинішній уряд Гройсмана продовжує традицію уряду Яценюка в орієнтації на міжнародних експертів, радників, міжнародну допомогу, кредити тощо.

В урядовій лексиці годі зустріти сподівання на національну економіку, власну науку чи освіту. У "мовному питанні" і надалі триває процес хизування високопосадовцями знанням діалектів англійської мови, водночас демонструється неповага до української.

Символічною в цьому плані є історія з можливим скасуванням мораторію на вивіз лісу з країни взамін на черговий кредит. Якщо уряд не буде обстоювати власну деревообробну галузь, створювати незалежну енергосистему та захищати своє навколишнє середовище - він продовжить сумну заробітчанську практику команди Яценюка.

Варто нарешті розуміти, що Україна як сировинний придаток або Росії, або Європи – це шлях до закріплення статусу держави-аутсайдера та країни бідних людей.

Тому Україна потребує уряду патріотів і професіоналів, а не професійних заробітчан міжнародного рівня!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги