кі пєніс із піпла..."

"Акі пєніс із піпла торчіт, дибітся на возбуждьонном Майдане,

пардон, нєзалєжності,

пєчально ізвєстная, абсолютно кічєвая колонна

с "крилатой обезьяной" із сказкі Волкова "Волшебнік ізумрудного города",

которую самі кієвляне назівают

"застившей в камнє музикой Міхаіла Поплавского*"

*(редакційне пояснення)

*М. Поплавскій — рєктор мєстного інстітута культури,

дурним голосом поющій пошлиє, псєвдопатріотічєскіє пєсні,

для малообразованной, аграрной публікі .

Із статті росіського журналіста Сєргєя Кудіна

для інтернет-видання "Антіфашист" 29 листопада 2013 року.

Здається, організатори конкурсу "Територія гідності" дослухалися до думки Сєргєя Кудіна і редакції "Антіфашисту", оскільки з-поміж багатьох проектів обрали саме той, за яким стелу Незалежності в процесі реконструкції Майдану і створення зони вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні належить знести, а сам Майдан засипати гравієм і посадити там канадські клени.

Більше інформації див тут: http://cultprostir.ua/ru/post/na-maydane-unichtozhat-pamyatniki-i-vmesto-bruschatki-nasypyat-schebenku і http://terradignitas.kga.gov.ua/

Шановні організатори, звертаюся до вас від імені усього "піплу", який стояв на Майдані, з проханням пояснити або спростувати ваше рішення згідно з яким перемогу у конкурсі отримав тайванський!!! sic проект, що передбачає саме докорінну зміну архітектурного ансамблю Майдану Незалежності, де кожен камінь, обпечений вогнем і политий кров’ю, вже сам по собі є найдорожчою святинею і безцінним артефактом нашої буремної доби (вибачайте за деякий пафос цих слів, але, гадаю, в даному випадку він абсолютно доречний, бо природній!). Невже знову перемагає наше всеосяжне, нездоланне, шароварне ЖЛОБСТВО, що прикриваючись модерними тенденціями, наче та тупа, провінційна тітка, вдягнувшись у Армані-Каваллі-Вєрсачє думає приховати відсутність смаку і совкові комплекси за блискучими стразами "от Сваровскі". Адже в усьому цивілізованому, європейському світі як зіницю ока бережуть СПРАВЖНЄ, а не хизуються новим, фейковим, підробним, чим і вирізняється сучасна азійська мистецько-архітектурна традиція. То ми хто? Європа чи Азія? Час визначатися на всіх рівнях!

Попереджаю: справа набуває розголосу, і якщо найближчим часом ми не дочекаємося пояснень,то я особисто знаю до п’яти десятків радикальних київських митців, які мають великий досвід вуличних протистоянь, включаючи приготування спеціальних горючих сумішей та швидке доправлення шин в будь-яку точку міста, а останнім часом і практичний бойовий досвід (набутий в зоні АТО), і які готові запхати отой "пеніс", який ви хочете знести, як вам, так і вашим тайванським друзям в те місце, яким ви, либонь, думаєте. І дай Бог, щоб це була голова::)))

Вибачайте за "вольний стиль", але в даному разі емоції беруть гору. Дуже сподіваюся на всеосяжну, повну та розважливу відповідь, на яку чекає глибоко стурбована (без лапок) радикально-мистецька громада.

Поки з повагою — засновник Союзу Вольних Художників "Воля або Смерть"

та мистецької платформи "Український культурний фронт"

Антін Мухарський

П.С. - З приводу Поплавського — згоден! Але враховуючи, що в країні йде війна, роблю "поправку на вітер". Так, Поплавський - гівно! Але це НАШЕ гівно! Тож нам його і нюхати, і слухати:::))) Бо боротьба із пошуком внутрішніх ворогів не на часі. Адже є зовнішній ворог, лютий і страшний. От як розвалимо Расєську Імперію, тоді і спитаємо у Поплавича: "Що ж ти курва-мама, пане ректоре, таку х..ню співаєш?", а він у відповідь: "Так піпл же ж хаває! Добровільно, зауважте, хаває, а ще бабло мінє нєсьот, шоб я і дітей їхніх тої ж ху..ні навчив!" От де "собака порилася"!!! Що й казати, чорноземи у нас прекрасні, а от народ часом х..йовий! Тупий народ, провінційний (не виключаючи і митців). А звідси і мораль:

"Нєча на Поплавского пєнять єслі у піпла пєніс к галімой попсє тянєтся!"

Бєда, однако....

БЛОГИ ПУБЛІКУЮТЬСЯ В АВТОРСЬКІЙ СТИЛІСТИЦІ

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости