newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Анна Романова
Анна Романова
Народный депутат Украины

Блог | "Грошей вистачить усім!", або Чернігівська Гречка-2

'Грошей вистачить усім!', або Чернігівська Гречка-2

У більшості обласних центрів сесія щодо використання додаткових бюджетних надходжень відбулася ще влітку. А ось чернігівському меру Соколову було вигідно дотягнути до самих виборів, щоб ефект від "подачки" був помітний та не забувся.

Видео дня

По-друге, в інших містах ці гроші були спрямовані на ремонт доріг, реконструкцію та будівництво спортивних майданчиків, утеплення шкіл та лікарень. Тобто - на інвестування у розвиток та майбутнє міста.

Очевидно, що роздати кошти платників податків 40 тисячам нужденних - це дуже нечесний хід чернігівського мера перед виборами. І жоден міський голова жодного міста України (!) не скористався таким забороненим прийомом. Але здається, Олександр Соколов звик витирати ноги об якійсь моральні устої.

Фактично, 40 тисяч виборців - це та цифра, яка дозволить виграти Соколову навіть у першому турі. Тому він вирішив зробити собі вибори за бюджетні кошти, тобто за наш з вами рахунок. Більше того - навіть не порадившись з нами, не дочекавшись рішення сесії, Соколов закликає, що "грошей вистачить усім!"

Це просто жах.

Обирайте свідомо!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...