"Грошей вистачить усім!", або Чернігівська Гречка-2

2.6т

У більшості обласних центрів сесія щодо використання додаткових бюджетних надходжень відбулася ще влітку. А ось чернігівському меру Соколову було вигідно дотягнути до самих виборів, щоб ефект від "подачки" був помітний та не забувся.

По-друге, в інших містах ці гроші були спрямовані на ремонт доріг, реконструкцію та будівництво спортивних майданчиків, утеплення шкіл та лікарень. Тобто - на інвестування у розвиток та майбутнє міста.

Очевидно, що роздати кошти платників податків 40 тисячам нужденних - це дуже нечесний хід чернігівського мера перед виборами. І жоден міський голова жодного міста України (!) не скористався таким забороненим прийомом. Але здається, Олександр Соколов звик витирати ноги об якійсь моральні устої.

Фактично, 40 тисяч виборців - це та цифра, яка дозволить виграти Соколову навіть у першому турі. Тому він вирішив зробити собі вибори за бюджетні кошти, тобто за наш з вами рахунок. Більше того - навіть не порадившись з нами, не дочекавшись рішення сесії, Соколов закликає, що "грошей вистачить усім!"

Це просто жах.

Обирайте свідомо!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости