"Герой АТО" виявився шахраєм

Пам'ятаєте це фото кількатижневої давнини і розповіді про те, як держава не піклуєтся про своїх героїв-учасників АТО?

Пости про "чиновників-негідників", які не забезпечили протезування ГЕРОЮ, що "захищав донецький аеропорт", і той мусить побиратися на вокзалах та біля церков у м. Івано-Франківську, просто розірвали наш ФБ простір. Цю інформацію масово підхопили російські ЗМІ і прокремлівські тролі...

Але, як і передбачалося, це виявився черговий фейк "всьопропальщиків" та російської пропаганди. Отже, прошу знайомитись: на фото Гайденко Сергій Вікторович 03.10.1981 року народження, уродженець Сумської області.

У зоні АТО ніколи не був, а ноги втратив через обмороження ще задовго до початку бойових дій. Незважаючи на очевидні шахрайські дії, влада Івано-Франківщини знайшла його і запропонувала допомогу в протезуванні та розмістила його в місцевому будинку нічного перебування.

Від протезування він відмовився, а декілька днів тому втік із тимчасового місця свого проживання. Тож чекайте цю людину в уніформі із "гастролями" на інших теренах нашої держави.

Хочу подякувати Івано-Франківській ОДА, управлінню Національної поліції та особисто Ігорю Пасічняку за оперативну реакцію на моє звернення уважно розібратися у цій справі.

Ну, і сподіваюся, що всі ті, хто масово поширював пару тижнів тому інформацію про "героя АТО", зараз так само масово поширять і мою інформацію. Скріншоти фото та офіційної інформації вам в допомогу...

Прошу поширити.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости