Дурощі – проблема не лише росіян

46.4т

Роздумуючи, чому в країні, не зважаючи на постійні реформи і зміни влади принципово, фактично нічого не змінюється, розумієш, що з клубка проблем не найменшою є – повальний непрофесіоналізм вітчизняних чиновників.

Останній приклад, заява А.Геращенка на власній сторінці в ФБ: "У найближчий час на сайті "Миротворець" будуть опубліковані повні дані про українських та іноземних журналістів, що пройшли "акредитацію" в "ДНР". Таких більше 7 тисяч".

Якщо б це зробив якісь бовдур, його б вже давно арештували і робили б з цього показний процес по боротьбі з ворогами фундаментальних принципів будь-якої демократичної держави, один з яких – свобода слова, але ж це втнув не якісь там бовдур, а, хвилиночку, народний депутат України та ще й радник міністра внутрішніх справ України.

Ну не будуть же порушувати кримінальне провадження проти того, хто радить самому міністру – це ж який він розумний при цьому має бути, аж страшно.

Саме тому, що страшно, прокуратура Києва, як влучно повідомило одне із видань: "завела справу проти сайту "Миротворець".

Авжеж, це набагато легше і безпечніше, тим паче що сайт за грати не посадиш, а за час розслідування, як завжди, вже й забудеться і про справу як таку, і про того кого насправді треба було б посадити.

І останнє, не буду говорити про те яким боком думала людина, підставляючи життя 7 тисяч журналістів смертельній загрозі, а це під час війни насправді, без перебільшення, так. Підкреслю лише реакцію на це посла Євросоюзу в Україні Яна Томбинського, який зазначив: "Я відмітив із занепокоєнням, що деякі українські сайти опублікували особисті дані журналістів, які отримали акредитацію в так званих "ДНР" і "ЛНР". Це порушує міжнародні практики по захисту персональних даних, не відповідає закону України "Про захист персональних даних" та наражає журналістів на ризик. Я закликаю українську владу забезпечити, аби цей контент був видалений".

Це яскраво засвідчує, по-перше, не лише про інтелектуальний рівень тих, хто так вдало та наполегливо нами керує, але й про те, що ці "керовники" вкотре граючись, порушують не лише законодавство власної держави, але й відверто нехтують "міжнародними практиками".

По-друге ж, саме через таких горе-реформаторів, ми наражаємось, на кшталт отих засвічених журналістів, на смертельну небезпеку не лише ніколи не потрапити до "іншого світу" – цивілізованої Європи, а "догратись" до того, що європейська спільнота, змучена нашими постійними дурощами та непереборною любов’ю до корупції, врешті відвернеться від нас як від невиліковно хворих і ми знову будемо миттєво прийняті в тісні обійми "руськага міра" до болі знайомих "трактористів та шахтарів", які кожен день гатять по нас із зброї усіх калібрів.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости