Чарівником може бути кожен

Вітаючи на рідній Чернігівщині діточок зі святом, отримав неймовірне задоволення, наче сам повернувся в своє дитдомівське дитинство.

Найкраще, що є у дітях – це віра у перемогу добра над злом. Як їх не лякай, а вони переконані, що світлі герої подолають усі перепони, чудо здійсниться, а хорошим дітям будуть подарунки.

Дай Бог, щоб до того часу, як вони виростуть, ми, дорослі, перемогли у нашій країні усе зло: агресора на Сході, корупцію, бідність та комплекс меншовартості.

Я докладу до цього усіх зусиль, бо обманювати очікування дітлахів – найбільший гріх.

Люди! Закликаю всіх, у кого є хоча б маленька можливість, привітати з Днем Святого Миколая тих діточок, які найбільше чекають уваги і підтримки в цей день: сиріт, хворих, дітей з бідних родин, дітей загиблих Героїв війни та революції.

Я сам дитдомівець і добре знаю, як таким дітям потрібна турбота. Особливо чекають на подарунок зовсім маленькі. Не забувайте і про багатодітні сім'ї, яким завжди фінансово накладніше привітати дітей з Миколайчиком.

Подумайте і згадайте: серед Ваших знайомих обов'язково знайдуться дітки, яким важче, ніж іншим. І нехай Господь віддячить Вам за Вашу доброту міцним здоров'ям, щастям і успіхами!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги