Надія Савченко — жінка, яка надихає‬

111

Без жодного сумніву, неможливо не написати, що мене надихає найбільш мужня жінка сучасної України - Надія Савченко!

Найбільш мужня з тих українських жінок, імена котрих нам відомі, хай простять мене невідомі героїні, що поклали своє життя за волю Батьківщини.

Я приєднуюся до української і світової спільноти у заклику #‎FreeSavchenko.

Я була, є і буду українкою, а значить, доки Надія у ворожому полоні, я не можу відчувати себе Вільною.

Я ознайомлена на практиці зі справою обміну полоненими. Я розумію, що коли хоча би одна із сторін хоче і готова здійснити обмін, обмін стає можливим.

Надія Савченко – полонена заручниця. І Путін вимагає викуп за повернення Надії Україні. Найбрутальніші терористи, беручи заручників, мають "свою ціну".

Має "свою ціну" і Путін. Він ще досхочу "не пристрілявся" і до кінця "не прицінився". Але і його час одного разу проб’є, і він отримає "найвищу нагороду" і "найвищу ціну" за все те, що зробив. За кожен злочин. За кожну покалічену душу і зруйновану долю.

Але підкилимна політика і непублічна дипломатія, якою досконало володіє наша влада і наш Президент, чомусь виявилась нееефективною або залишилась невикористаною в даному випадку. Що не так? Невже Президент не має достатньо важелів, щоби домовитися про обмін і звільнити заручницю, що символізує честь і несе ім’я нашої Держави?

P.S. Мене надихає мужність Наді Савченко. Вірю, що в неї достатньо українського духу і жіночої сили, щоби повернутися в Україну живою.

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги