, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Перемога української дипломатії

5.8т

1. Акції протесту під Верховною радою та Нацбанком пройшли без ексцесів. Поліція спрацювала на високому рівні та забезпечила порядок під час проведення мітингів. І щоб там не казали деякі дописувачі ФБ спільноти про "шлях до тоталітаризму", "металошукачі як в Росії" і т.п., хочеться звернути їхню увагу на дуже важливий факт. Хто б там не був організатором мітингів, з яких би причин люди не збиралися в урядовому кварталі – поліція не перешкоджала законному праву громадян України на протест!!! Всі, хто хотів прийти – прийшов та мітингував. Нікого не відтісняли, не саджали в автозаки, не били, не забороняли мітинг через рішення суду. Все пройшло як в цивілізованій країні. І варто відмітити, що наша країна знаходиться в стані фактичної війні. І навіть в таких умовах законні права громадян не обмежувалися.

2. Після, м’яко кажучи, нечисельного мітингу "ошуканих вкладників", організатори вирішили не ганьбитися ще більше та відклали так званий "Тарифний мітинг". Як повідомив колишній член "Партії регіонів" і "Опоблоку" Євген Мураєв, мітинг не відбудеться 19 листопада, як анонсувалося раніше.

3. Але на цьому цирк в Раді на закінчився. Виявилося, що масштабне народне повстання мало б стати поштовхом для феєричного виступу ЮВТ в сесійній залі, де б вона мала звинуватити владу у всіх смертних та не дуже гріхах. І катарсисом цього перфомансу мав стати виступ Шухевича з вимогою імпічменту Порошенка. Ляшко якось дізнався, що за його спиною його ж однопартійця ЮВТ в сліпу підмовила зробити "гучну заяву" і вивів його з сесійної зали, пославшись на те, що на Шухевича готується замах. А замах готують нібито люди Медведчука, один з яких дивним чином опинився в будівлі Парламенту. Вже потім з’ясувалося, що екс-помічник Медведчука потрапив до Парламенту за перепусткою, яку замовила для нього ЮВТ. Але коли це з’ясувалося, ЮВТ заявила, що вона запросила людину Медведчука (УВАГА!!!) на прохання Шухевича, бо він погано бачить і сам не зміг оформити перепустку. Тобто ЮВТ хоче нас переконати, що помічники нардепа Шухевича, секретаріат "Радикальної партії", депутати від фракції РПЛ з їхніми помічниками, водіями та охоронцями теж сліпі і тому Шухевич змушений був звернутися до ЮВТ, як до єдиної зрячої у Парламенті, щоб вона замовила перепустку для "друга" Шухевича, як виявився людиною Медведчука? Корочє, в Йулі знову не пролєзло.

4. Верховна Рада прийняла в цілому законопроект, який сприятиме захисту прав фізичних осіб, які були ошукані за посередництвом банків, у тому числі фізосіб – клієнтів ПАТ "Банк Михайлівський". В результаті злочинної схеми в банку "Михайлівський" постраждали 14 тисяч вкладників на загальну суму близько 1,5 млрд грн.

5. Верховна Рада ухвалила закон, що передбачає обов'язкову перевірку кредитною організацією кредитоспроможності позичальника, обов'язкове інформування позичальника про ефективну відсоткову ставку, а також зміну черговості погашення частин кредиту у разі його прострочення. Метою законопроекту є створення механізму споживчого кредитування, який забезпечить захист прав як споживачів, так і кредитодавців, створить відповідне конкурентне середовище на фінансовому ринку, підвищить рівень довіри населення щодо нього.

6. Міжнародний кримінальний суд назвав окупацію Криму міжнародним збройним конфліктом між Україною і Росією.

7. Чергова перемога української дипломатії. Генасамблея ООН схвалила резолюцію про права людини в Криму. 73 країни голосувало "за", 23 "проти". Уперше в документах ООН Росія називається державою-окупантом, а АР Крим i м.Севастополь тимчасово окупованою територією.

8. Голова Європарламенту Мартін Шульц заявив, що законодавчий орган ЄС готовий до скасування візового режиму для українців.

9. Президент України Петро Порошенко увечері 15 листопада провів телефонну розмову з обраним президентом США Дональдом Трампом. "Співрозмовники домовилися про продовження контактів, в тому числі про проведення двосторонньої зустрічі", - сказано в повідомленні.

10. Міністерство фінансів США розширило на шість осіб список депутатів російської Держдуми, проти яких введені санкції.

11. Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України (акціонерний капітал нерезидентів) на 1 жовтня 2016 року становив 45,152 млрд дол., що на 2,618 млрд дол., або на 6,2%, більше за показник на початок року на рівні 42,535 млрд дол.

12. Financial Times включила п'ятьох українців до сотні кращих європейських інноваторів. Україну в списку представляють:

- IT-директор "Приватбанку" Дмитро Дубілет;

- CEO одного з найвідоміших українських стартапів Petcube Ярослав Ажнюк;

- Підприємець Віктор Шабуров, що заснував Looksery;

- Виконавчий директор української асоціації UVCA (Ukrainian Venture Capital Association) Ольга Афанасьєва;

- Співзасновник фактчекінгового сайту Stopfake. org Ольга Юркова.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги