Чому почали з Наливайченка?

33.1т

Якщо ви пам’ятаєте, Наливайченко йшов у парламент від "Удару", а вже потім став керівником СБУ.

Мабуть, ви теж не забули, що лідер "Удару" Кличко відмовився від президентських амбіцій, підтримавши Порошенка, натомість став головним у Києві.

А тепер Порошенко знімає Наливайченка. У Кличка сумна перспектива знову виграти вибори у Києві.

Тандем Порошенка-Кличка відходить у минуле. Так завжди буває з молодшими братами, які лягають під братів старших. Чи створюють з ними коаліцію. Назвіть це як вам буде зручно.

Тепер під знаком питання й інші домовленості між Порошенком і Кличком, що стосуються міністерств, адміністрацій різних рівнів і таке інше. Це ще не війна, але смаленим запахло.

Порошенкові цікавіший союз з Яценюком, хоча за інших обставин він би повівся з Арсенієм Петровичем так само, як із Кличком. Або ще поведе себе. На місцях порошенківці й яценюківці утворюватимуть коаліцію й спільно зваблюватимуть виборців на місцевих виборах. Це вже пізніше шукатимуть своїх наливайченків і ставитимуть їм претензії.

Звісно, у Порошенка є претензії до Наливайченка. Той не контролює і не може контролювати всю Службу. Та ще й на тлі зрадників, які зливають інформацію Путіну. Але хіба в Порошенка нема претензій, скажімо, до Гонтарєвої? То чому вона досі працює?

Якщо взяти будь-яке міністерство, то до його очільника буде стільки претензій, що не просто слід знімати його, а садити до буцегарні. І не помилишся!

То чому почали з Наливайченка? Відповідь, звісно, на поверхні. Йде переформатування політичних сил перед місцевими виборами. Молодший брат був потрібний на президентських виборах. Тепер він заважатиме на виборах місцевих.

Це вже було в нашій політиці, коли Тігіпко ліг під Януковича, а потім зник з політичної арени. Те саме чекає на Кличка. Тепер замість нього підтягується Садовий, якому буде важко упоратись у Львові, а ось тепле містечко у Києві його би задовольнило.

Висновок? Ніколи не погоджуйтесь на роль молодшого брата, які би золоті гори вам не обіцяли.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости