УкрРус

Чому почали з Наливайченка?

Якщо ви пам’ятаєте, Наливайченко йшов у парламент від "Удару", а вже потім став керівником СБУ.

Мабуть, ви теж не забули, що лідер "Удару" Кличко відмовився від президентських амбіцій, підтримавши Порошенка, натомість став головним у Києві.

А тепер Порошенко знімає Наливайченка. У Кличка сумна перспектива знову виграти вибори у Києві.

Тандем Порошенка-Кличка відходить у минуле. Так завжди буває з молодшими братами, які лягають під братів старших. Чи створюють з ними коаліцію. Назвіть це як вам буде зручно.

Тепер під знаком питання й інші домовленості між Порошенком і Кличком, що стосуються міністерств, адміністрацій різних рівнів і таке інше. Це ще не війна, але смаленим запахло.

Порошенкові цікавіший союз з Яценюком, хоча за інших обставин він би повівся з Арсенієм Петровичем так само, як із Кличком. Або ще поведе себе. На місцях порошенківці й яценюківці утворюватимуть коаліцію й спільно зваблюватимуть виборців на місцевих виборах. Це вже пізніше шукатимуть своїх наливайченків і ставитимуть їм претензії.

Звісно, у Порошенка є претензії до Наливайченка. Той не контролює і не може контролювати всю Службу. Та ще й на тлі зрадників, які зливають інформацію Путіну. Але хіба в Порошенка нема претензій, скажімо, до Гонтарєвої? То чому вона досі працює?

Якщо взяти будь-яке міністерство, то до його очільника буде стільки претензій, що не просто слід знімати його, а садити до буцегарні. І не помилишся!

То чому почали з Наливайченка? Відповідь, звісно, на поверхні. Йде переформатування політичних сил перед місцевими виборами. Молодший брат був потрібний на президентських виборах. Тепер він заважатиме на виборах місцевих.

Це вже було в нашій політиці, коли Тігіпко ліг під Януковича, а потім зник з політичної арени. Те саме чекає на Кличка. Тепер замість нього підтягується Садовий, якому буде важко упоратись у Львові, а ось тепле містечко у Києві його би задовольнило.

Висновок? Ніколи не погоджуйтесь на роль молодшого брата, які би золоті гори вам не обіцяли.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги