В Єфремова і його друзів гроші є. Йому просто вигідно стати "жертвою хунти"

9.7т

У справі Єфремова на наших очах відбувається якесь "кІно"!

Поки хтось радується, що Єфремова "закрили" на 2 місяці в СІЗО, бо в нього особисто "НЕ знайшлося нібито 3 млн грн на заставу", аби перебувати під обмеженнями, але на волі, а не в клітці, то той нічого НЕ зрозумів.

Насправді, і в самого Єфремова і в його друзів (Добкіна, Королєвської, Бахтеєєвої….) гроші є, і якби застава була у 300 млн доларів, то вони б її знайшли. Адже, 3 млн грн, це по курсу всього 100 тисяч євро. Вартість доброго джипу.

Думаю, що Єфремову вкрай вигідно перебути ці два місяці ( а може декілька днів) в "застінках хунти", стати "жертвою хунти", бути підданим репресіям і переслідуванням від "хунти", аби в майбутньому мати новий політичний ореол "Великомученика"- опозиціонера! Для "Історії"! Він твердо впевнений, що за два місяці він вийде на свободу і НЕ "сяде"!

Можливо, так Єфремов намагається "вислужитися" в очах Путіна, в сподіваннях отримати потім в Росії визнання та кар"єру… або отримати право самостійно очолити потужний АнтиУкраїнський проект за гроші Путіна (отримати доступ до грошей Путіна/Газпрому/ФСБ…) і визнання за ним статусу головної жертви "режиму хунти" в Україні, в очах ватного населення Донбасу!

Це дуже цікавий і закручений сюжет! Наберіться терпіння і спостерігаємо!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости