Дорогі друзі! Наближаються свята. В мене часто запитують, як харчуватись і які напої можна вживати під час новорічних застіль. Не їсти ж відварну грудку і пити воду за новорічним столом.

Давайте не впадати в крайнощі, а добре розуміти, що святкові традиційні блюда та новорічні бенкети – це тимчасово. Головне – не забути вернутися в нормальний ритм харчування і фізичних навантажень.

І при нормальному харчуванні ви можете собі дозволити їсти те, що любите. Так само ваша їжа на святковому столі не повинна складатися тільки з майонезних салатів і жирних тортиків. Знайте міру і цініть своє здоров’я.

Щоб не спокуситися і не переїдати на свята, пам’ятайте про основні факти і плюси здорової їжі. Хочу нагадати Вам, що дає нам збалансоване харчування і які маємо 7 причин, щоб харчуватися правильно.

1. Здорова їжа підвищує імунітет і захищає вас від хвороб, знижує ризик розвитку ракових захворювань. Раціон харчування, в який включено достатню кількість овочів і фруктів, запобігає хворобі.

2. Добре збалансований раціон здатен покращити ваш настрій і сприяє зміцненню психічного здоров'я.

3. Заряджає енергією, покращує атлетичні можливості, поліпшує пам'ять та сон.

4. Знижує ризик розвитку діабету 2 типу, якого можна уникнути завдяки здоровому харчуванню та фізичним навантаженням, а також ризик захворювань серцево-судинної системи, включаючи інфаркт і стенокардію.

5. Ви проживете довше. До того ж люди, які харчуються правильно, схильні мати менше проблем зі здоров'ям у похилому віці.

6. Правильне харчування допомагає привести свою вагу в норму. Але не забувайте про вправи і сон!

7. Ви заощадите гроші. Дослідження довели, що в середньому люди, які харчуються правильно, витрачають менше, ніж любителі фаст-фуду. А також менше витрачають коштів на медичне обстеження та ліки, завдяки міцнішому здоров’ю.

Використовуйте здоровий підхід до харчування, щоб бути в добрій формі і відмінно себе почувати завжди.

До Нового року залишилось 7 днів.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости