Зашквар на Громадському: тіштеся, панове, маєте привід!

Зашквар на Громадському: тіштеся, панове, маєте привід!

Маємо серойзний зашквар у себе на Громадському.

Роман Скрипін привласнив частину коштів і збирається створювати свій проект.

Мої колеги Bohdan Kutiepov та Iuliia Bankova докладно описали ситуацію. Мені майже нема чого додати, крім власного бачення.

Очевидно, Роман не вважає свій вчинок крадіжкою. Він, напевне, думає, що привласнена сума (а це близько 150 тис.євро на PayPal та 36 тис.долл на YouTube) - це роялті. Роялті йому за ідею створення Громадського. Нічого дивного, Янукович та тисячі нинішніх корупціонерів, які працюють на державних посадах, думають так само. Вони ж так страждають за Україну, що не гріх хапнути грошенят з бюджету, як компесанцію своїх зусиль.

Видео дня

Як ми все це допустили? Ні, ми зовсім не спостерігали тупо за тим, що відбувається. Романа з самого початку просили передати домен в користування організації, передати гроші в загальне користування.

У відповідь - образи, звинувачення в недовірі, погрози рознести все на друзки. Ми просто не виносили це назовні.

За час його управління проектом інтриги та сварки стали буденністю. Аж поки більшості не урвався терпець і не було обрано нову голову - Наталю Гуменюк. Свою поразку на виборах, саме поразку на виборах, а не відсторонення, Роман вже пережити не зміг. І зібравши кошти, подався геть.

Дуже прикро і боляче на це дивитись. Я знаю, що сьогодні свято на вулиці тих, хто ненавидів наш проект чи скептично до нього ставився. Так панове, тіштеся, маєте привід.

Я ж дотримуюся принципу, висловленого Майклом Дугласом:

"Мені не треба соплі. Мені потрібні професіонали: вони десь програють, десь виграють. Але підводяться і продовжують битися".

Питайте про все, відповідатиму. Дякую!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...