Кремль розпочав велику зачистку ватажків "ЛНР/ДНР"

Кремль розпочав велику зачистку ватажків 'ЛНР/ДНР'

Депутат Державної Думи Росії Леонід Калашников спрогнозував нові вбивства ватажків терористів "ЛНР" та "ДНР". "Тактика останніх місяців, яка проводиться в "ДНР" та "ЛНР", – це відстріл яскравих і активних діячів. На жаль, це не перший, і боюся, не останній раз", – сказав Калашников.

Те, що Росія зачищатиме ватажків терористичних республік на Донбасі – беззаперечний факт. Починаючи з 2015 року, коли вся ідея "Новоросії" завалилася, Кремль залишив за собою головне тактичне завдання – встановлення зони нестабільності для послаблення України як держави. У зв’язку із цим, Росія так активно розгортала військові структури Першого та Другого армійських корпусів, які керуються з території Російської Федерації. Так, при створенні окупаційної адміністрації, першопочатково, будь-який прояв самостійних дій категорично не допускався і був непередбачуваним для російської сторони.

Видео дня

Минув час, ватажки терористів свою роботу зробили, відпрацювавши на картинку і нині їх допомога окупантам не потрібна. Зрештою, вони й ніколи нічого не вирішували. Згадайте: будь-яка зустріч ватажків "ЛНР" і "ДНР" не відбувалася самостійно. Всі обговорення відбуваються винятково у присутності російських кураторів та голів вищезгаданих армійських корпусів.

А у зв’язку з тим, що на сьогоднішній день у цих псевдореспубліках дуже скоротилась кормова база (грошей з російського бюджету) то російська сторона змушена вдатися до "оптимізації штатної структури", аби зменшити витрати. "Оптимізація" означає наступне: такі особистості як Ходаковський, Захарченко, Плотницький і тому подібне – не потрібні ( тим паче Росії не хочеться їх утримувати).

Саме тому, з метою оптимізації та впровадження єдиної системи управління окупованими українськими територіями, ватажків терористів будуть просто прибирати за тими чи іншими ознаками (хтось "захворіє", когось просто знищать, а той, у кого вистачить розуму – сам піде у відставку і почне переховуватись).

Втім зачищення ватажків "ЛНР" і "ДНР" ще не означає, що місцевих "авторитетів" не буде взагалі. Посередники між Кремлем і російськими найманцями на Донбасі залишаться. Але якщо нинішні "ватажки" вже проявили елементи самостійності, налагодивши корупційні канали, то наступні будуть на 100% маріонетками. Останні не будуть розкрадати російські гроші чи гуманітарку. І на це, власне, найбільше розраховує Кремль.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.