Українські заробітчани в європейських серіалах

111

Дуже подобається дивитись європейські серіали, які поступово починають реагувати на зростаючу кількість українських заробітчан в Європі.

Свого часу типовий образ нашого в іноземному кіно був дуже простий - двометровий увалень з криміналу, красуня на утриманні та інші образи соціального дна.

Але поступово європейські режисери починають розуміти різницю між росіянами та українцями. Поступово навіть про нас починають знімати сериї.

Є такий французький серіал Candice Renoir - там жінка-поліцейський важко повертається у професію і, попри супротив деяких колег, жваво розслідує одну справу за іншою.

В одній з серій розслідується вбивство молодої дизайнерки інтер'єрів на заводі дорогих яхт. Виявилось, що там працюють двоє українських нелегалів. Згодом зясовується, що там був ще один українець - Бодан Шевченко... Так, не БоГдан, а Бодан - ну отакі вони ті французи. Без Г. І ясна річ, як не Кличко, то точно Шевченко.

Хлопець мав аферу з тією загиблою дизайнеркою, але спочатку слідство того не знало. І ось слідча йде до хати жертви і витягає з холодильника банки на якій крупними літерами написано - ОГІРКИ... Все ясно...

Далі ми вже бачимо діалог-допит Бодана Шевченко:

Шевченко: Какіє ваши доказательства?

Слідча: Я знайшла у неї в холодильнику "ОГІРКИ"!

Шевченко: І що? То вона могла купити в якомусь російському магазині!

Слідча: Так, але то була банка не з ОГУРЦАМИ, а з ОГІРКАМИ - це типово українська літера. Це була українська етикетка. Звідки у французького дизайнера в холодильнику українські огірки?...

Шевченко: От блін... Трясця, як знав...

Зрештою, виявилося, що вбив дизайнерку хижий володар заводу яхт. Доречі, він же розказав в одному з епізодів, що залюбки набирає українців, бо ті працьовиті. А українці всі гроші шлють додому, ну а такі як Бодан ще й встигають кружити голову француженкам. Сурова нація. Отакі вони наші огірки.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.