, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Щойно пояснив свою позицію журналістам, чому я підтримав членів міжфракційного об’єднання "Рівні можливості" щодо позбавлення мандату депутата А. Тетерука через інцидент, що стався вчора між ним та депутатом Олександрою Кужель.

По-перше, я член об’єднання "Рівні можливості" і завжди вважав, що жінки в політиці – це не лише європейська норма, а і користь для української політики.

По-друге, я за європейськість в конкретних діях, а не в проурядовій істериці. Бо ми станемо європейцями не тоді, як підтримаємо енну кількість законів, і бажано, в яких ми візьмемо ще на себе потрійну кількість зобов’язань (яких від нас насправді не вимагають міжнародні структури). Справжня європейськість полягає в іншому. І ситуація, що трапилась, може бути тестом перш за все для проурядової фракції, яка найбільше критикує парламент за слабку роботу над так званим "європейським поступом" та голосуванням за "європейські закони".

Отож, справжня європейськість зводиться до наступного: народний депутат Тетерук повинен написати заяву і скласти депутатський мандат. Якщо з’ясуються якісь фантастично нові подробиці про те, що він не причетний до цього ганебного випадку, то він може повернутися в парламент.

Але на сьогодні вся інформація, яку ми маємо, зокрема, і від представника Президента у ВР Степана Кубіва, який був свідком цієї ситуації, свідчить про те, що поведінка депутата Тетерука – неприпустима і неадекватна.

P.S.Багато моїх колег, прихильників "Народного фронту", придумують різноманітні політичні версії цій справі: мовляв, таким чином А. Тетерук опосередковано "наносив удар" по олігархах. Але більш "цікава" за своєю дикістю версія-пояснення про те, що Олександрі Кужель взагалі не треба було приходити на цю нараду і не провокувати Тетерука! Це мені нагадує давні радянські історії з домостроївським думанням, коли зґвалтованій дівчині говорили: "А чого ти взагалі туди пішла?"…

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги