УкрРус

Польська ксенофобія направлена на Україну

7.6т

Нині ми перейшли точку найбільшого обурення, яка була викликані проявом ксенофобії у Польщі. Показові інциденти за участю націоналістів, які виступають з гаслами проти українців викликають занепокоєння правлячої партії Польщі і багатьох середовищ, які ідеологічно орієнтуються на партію "Закон і справедливість".

Нещодавній випадок під час "Маршу перемишльських і львівських орлят" яскраво показує, що наші сусіди продовжують перебувати у стані турбулентності і в цій країні не перевелися люди, які, м’яко кажучи, ведуть себе не мудро.

Ситуація в Перемишлі – випадок непоодинокий. Давайте згадаємо інцидент у Вроцлаві під час якого також виголошувалися дивні гасла. Більше того, вони звучали з уст людини, яка має духовне звання. Ці кричущі випадки привернули до себе увагу правлячих лідерів Польщі, які нарешті зрозуміли: ситуація виходить з-під контролю.

Прояви ксенофобії спостерігаються не лише у Перемишлі і вони стосуються не лише українців. Згадайте, як рік тому у Вроцлаві спалили опудало єврея. Добре, що польське судочинство вчасно відреагувало і засудило відповідальну особу за це дійство на тривалий час ув’язнення.

Гадаю, єдиним мудрим виходом із цієї ситуації для Польщі є ретельне розслідування усіх випадків ксенофобії (які стосуються не лише українців). Звісно, можна і не надавати великого значення тому, що кричать поодинокі дурні, втім якщо на це відповідно не реагувати – це призведе до непередбачуваних наслідків. І тільки мудра реакція допоможе вийти з цього ксенофобського кола.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги