Текст Путіна був екстрено змінений

38т

Наполовину імпровізована промова Путіна говорить про те, що текст його виступу екстрено редагувався, і це пов’язано з кризовими, військовими подіями в Чечні.

Під час своєї промови, Путін неодноразово імпровізував, намагався персонально корегувати текст, який й до того був змінений в екстреному порядку, в зв’язку з кризовими та військовими подіями в Чечні. Саме послання нічого спільного з очікуваними сенсаціями не має. Воно транслює вже відому для прогресивного світу позицію Кремля, і знов таки, я б не робив остаточних висновків та аналізу з його виступу, адже окрім пропагандистських гасел, які направлені виключно для внутрішнього вжитку, ці меседжі порожні, не враховуючи перший пункт його тези про Крим.

У зв’язку з кривавими подіями в Чечні, стратеги Кремля, на моє переконання, переорієнтували послання Путіна на економічну та суто пропагандистську частину, оминаючи конструктивні, або сенсаційні заяви, які він мав зробити. Тому, в найближчим часом можна очікувати додаткового звернення Путіна, в якому увага буде зосереджена на Чечні, і можливо ним буде запропоновано введення тимчасових обмежень свобод по всій території Росії, адже економічна рецесія, яку спровокували санкції Заходу негативно вплинули й на політичну стабільність, і для унеможливлення будь-яких публічних протестів, Росія скористається подіями в Чечні. Сценарій історично відомий. В цьому самому зверненні Путін і зробить додаткові заяви щодо Донбасу.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости