Звинувачення в бідності держави Україна в цілому та її медицини, науки, освіти, війська і т.д. посилаються на адресу олігархів. Разом з тим в організмі держави Україна існує паразит у порівнянні з яким звичайні олігархи є благодійниками щодо бюджету держави.

Одним з джерел наповнення бюджету держави є податок з доходів фізичних осіб (ПДФО). Середня заробітна плата найнятих працівників (в тому числі і олігархами) в Україні приблизно 4000 грн. Тож середній розмір ПДФО становить 600 грн.

Такий же, як середня зарплата, дохід отримує ФОП першої групи з об’ємом виручки 300 тис. грн. і при цьому в бюджет держави сплачує аж 0 грн. 00 коп. Зазначу, що розрахунок робиться з урахуванням скромної накрутки в розмірі 20%. Стосовно приватних підприємців другої групи, то розмір прибутку становить приблизно 20000 грн. в місяць, а відрахувань у бюджет держави знову таки 0 грн. 00 коп. Єдиний податок у розмірі до 121,80 грн.\243,60 грн. на місяць до уваги не береться, оскільки він не іде до бюджету держави. Всього в державі є приблизно 25 тисяч ФОПів першої та 600 тисяч другої груп.

Тож маємо, що з доходу ФОПів першої групи держава недоотримує 15 млн. грн. щомісяця. А з доходу ФОПів другої групи держава недоотримує 1800 млн. грн. щомісяця. З урахуванням економічної кризи, злиденного життя героїв мого дослідження і без урахування 47% тіні виходимо на річну суму недоотриманих державою в 2015 році коштів в розмірі понад 20 млрд. Це при дохідній частині бюджету держави у розмірі 502 млрд. Це стільки виділено на освіту. Це втричі більше бюджету міністерства охорони здоров’я. Це суттєво занижені зарплати вчителям, медикам і науковцям. Це занедбаний стан лікарень і шкіл. Це втеча за кордон науковців. Це смерті хворих через нестачу ліків.

Чим самозайнятий працівник кращий за найнятого працівника? Чому одна частина громадян має утримувати державу, а інша є банальними паразитами?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости